FOUR SEASONS: історія бізнес-філософії компанії
3 відгукиСерія:
Видавництво:
Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Автор цієї книжки розпочинав свій шлях простим будівельником і навіть у найсміливіших своїх мріях не бачив себе власником усесвітньо відомої мережі готелів. Один з найбільш талановитих бізнесменів нашого часу розповідає історію своєї імперії під назвою Four Seasons. Секрети успіху від Ізадора Шарпа прості: це висока якість, бездоганний сервіс, корпоративна культура і унікальний бренд. Та насамперед це люди, «сила-силенна хороших людей».
superadmin
22.01.2021
Відгук від an_net_tea
"Якість не обов'язково пов'язана з розкошами. Вона означає, що ми даємо споживачам те, чого вони чекали, і щоразу виправдовуємо їхні сподівання. Йдеться про конкретні дії, про цінність."
⠀
Це не чергова банальна історія грандіозного успіху. Це історія людини, яка суттєво змінила готельний бізнес, концепцію гостинності й основи бізнесу як такого. Це історія про те, як простий будівельник став талановитим бізнесменом і власником імперії під назвою Four seasons.
⠀
Успіх компанії Four Seasons значною мірою обумовлений прагненням стати лідером не лише завдяки дизайну і сервісу, а й завдяки всьому, що може запропонувати готель (додаткові послуги)
- Запровадили систему клієнтських досьє набагато раніше за інші готельно мережі
- Постійно вдосконалювали якість матраців і подушок
- Швидко і завчасно реагували на всі тенденції в світі (як от на поч.80-их керівники провідних японських компаній стали дедалі частіше літати на Захід; мережа адаптувала свої послуги до запитів азіатських бізнесменів)
- Вперше у Північній Америці запровадили міні-бари у номерах
- Фітнес-клуби, спа-центри при готелях.. Люди стали більше цікавитись своїм здоров'ям і займатись спортом. Ізадор Шарп вловив цю зміну у суспільстві.
⠀
⠀⠀ 4 визначальні характеристики готелів Four seasons: сервіс, якість, культура і бренд. Керівництво витратило чверть століття на формування найяскравішої культури в готельному бізнесі, а почали з того, що наймали працівників, орієнтуючись не на професійний досвід, а на людські якості, і згодом забезпечували їм можливості кар'єрного зростання всередині компанії. Готелі мережі можуть похвалитися низькою плинністю кадрів.
⠀
⠀⠀ Найбільше вразило те, як компанія поводила себе під час економічних криз і стрімкого падіння туристичної галузі (як от після теракту 11 вересня 2001р). Вони оптимізували свої витрати таким чином, щоб не знижувати заданий рівень сервісу. На відміну від конкурентів, вони не знизили цін і не скорочували персонал.
⠀
⠀⠀ І хоча мій пост більш схожий на записки божевільної 😄 раджу цю книгу не лише тим, хто дотичний до сфери гостинності і обслуговування.
Юрій
31.03.2020
Все було виконано вчасно та без проблем. Дякую
Ірина Сухомлин
16.11.2019
Надзвичайно цікава книжка про неймовірну людину. Розповідь про компанію, в якій завжди головне - ЛЮДИ. І співробітники не менш головні, ніж клієнти. Багатьом українським компаніям є чому навчитися!))