Хіт
Чистий код

Серія:

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ722077У
ISBN: 978-617-09-5285-1
Вага: 0.805
Розміри, мм: 170x235
Кількість сторінок: 416
Рік видання: 2019
Мова видання: Українська
Жанр: Технічна література
Обкладинка: Тверда
Переклад: Ігор Бондар-Терещенко
Книга "Чистий код" складається з трьох частин. У першій частині викладаються принципи, патерни й прийоми написання чистого коду з прикладами. Друга частина складається з практичних сценаріїв наростаючої складності. Кожен сценарій являє собою вправу по чистці коду або перетворення проблемного коду в менш проблемний. Третя являє собою базу знань, що описує наш шлях мислення в процесі читання, написання та чищення коду.
Читати повністю
Роберт Мартін
Роберт Мартін
Роберт Сесіл Мартін, також відомий як Дядечко Боб, – консультант і автор в галузі розробки програмного забезпечення. Мартін є фахівцем у цій галузі з 1970, а з 1990 стає міжнародним консультантом у цій сфері. У 2001 він організовує зустріч групи, яка створила гнучку методологію розробки з технік екстремального програмування. Засновник Object Mentor Inc., організації, яка надає консультаційні послуги та тренінги в C ++, Java, ООП, Шаблон проєктування, UML, гнучкі методології розробки та екстремальне програмування. Від 1996 до 1999 був головним редактором журналу C ++ Report. У 2002 написав книжку "Швидка розробка програм. Принципи, приклади, практика" (англ. Agile Software Development: Principles, Patterns, and Practices), яка дає прагматичні поради з об'єктно-орієнтованого дизайну і розробки в agile-командах. Також він видав кілька популярних книжок з програмування та методологій розробки ПЗ. Одна з них – "Чиста архітектура: мистецтво розробки ПЗ".
Читати повністю
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
Чистий код
User Орест
26.01.2024
Чудова якість книги! Гарне оформлення! Все сподобалось ! Рекомендую!
User Ольга
28.12.2023
Дякую за швидку висилку і чудовий сервіс! За кордон дійшла дууже швидко.
User Любомир
08.11.2023
Вже давно хотів придбати книгу "Чистий код". Книга дуже крута з ще й на українській мові. Дуже вдячний видавництву за переклад книг з програмування. З доставкою теж не виникло труднощів.
Показати ще
Публікації на тему
Разом дешевше
Разом дешевше
Разом дешевше
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер