На що ви готові заради слави, популярності та багатства? Наприклад, на цілодобову трансляцію свого життя в медіа, на маленький чи великий обман, або ж щось гірше? Давайте дізнаємося, якою була ціна слави для персонажів нашого дуету вихідного дня.
У своїй книзі «Феномен культури Кардаш’ян» британський соціолог та культурний критик Елліс Кешмор на прикладі зіркової “королівської родини” проводить унікальний зріз епохи. Досліджуючи світ бізнесу, політики, технологій і розваг, автор показує, як фундаментальні зміни в нашому способі життя були викликані знаменитостями.
Досліджуючи сучасну культуру одержимості знаменитостями через життя безлічі відомих нам осіб, у тому числі й самих Кардаш’ян, ця книга показує, як ці люди вплинули на дещо значно більше — від зародження культу споживацтва, руху за громадянські права 1960-х років і зростання нарцисизм у 1970-х роках, до появи папараці, реаліті-телебачення та впливу соціальних медіа, які усунули бар’єр між знаменитостями та фанатами та призвели до розмивання особистого життя.
Знаменитості — це творіння, а не люди, і, зрештою, Кешмор стверджує, що культура Кардаш’ян — це продукт нашого власного виробництва. Незалежно від того, чи розглядаєте ви знаменитостей як зграю безглуздих переоцінених показушників чи як конвеєр духу часу – це справа смаку та власного судження, вплив Кардаш’ян та їхнього роду незаперечний.
Актуальність цієї книжки важко переоцінити. Вона охоплює майже всі аспекти суспільства споживання XXI століття, не лише висвітлюючи їхній теперішній стан, але й розповідаючи про історію виникнення та розвиток протягом останніх десятиліть і навіть даючи деякі прогнози на майбутнє.
Праведна брехня, чорний гумор та смертельні наслідки. Авторка сенсаційного бестселера Джуніпер Сонг — зовсім не та, за кого себе видає. Не вона написала цю книгу, хоча сама стверджує протилежне, і вона точно не американка азійського походження...
Письменниці Джун Гейворд і Атена Лю повинні були стати висхідними зірками. Але Атена — літературна улюблениця, а от Джун — буквально ніхто. Бо кому потрібні історії про простих білих дівчат?
Тож, коли Джун стає свідком смерті Атени під час страшного нещасного випадку, вона діє імпульсивно — викрадає щойно закінчений шедевр Атени, експериментальний роман про неоспіваний внесок китайських робітників під час Першої світової війни.
Ну що в цьому такого, якщо Джун відредагує роман Атени та надішле його своєму агенту, видавши за власний твір? Що такого, якщо вона дозволить новому видавництву перейменувати її в Джуніпер Сонг — разом із фотографією неоднозначного етнічного автора? Хіба ця частина історії не заслуговує на те, щоб про неї розповіли, ким би не був цей оповідач? Так говорить Джун, і список бестселерів New York Times, здається, з нею погоджується.
Але Джун ніяк не може вийти з тіні Атени, бо несподівані докази її злочину загрожують зруйнувати викрадений успіх Джун. Поки дівчина намагається захистити свою таємницю, вона з’ясовує, як далеко ладна піти, аби вберегти те, на що, на її думку, заслуговує.
«Жовтолика» — перший твір Ребекки Кван, у якому вона відходить від епічності, фентезійності й експериментує з жанром сатиричного роману. Це історія про спокуси, пристрасті й конфлікти у світі літераторів і видавців. Про омріяність слави і ціну, яку за це готова заплатити людина. Про заздрощі, плітки, плагіат та расизм. Своєчасний і гострий як бритва.
А чи знаєте ви, що сьогодні на нашому складі з’явилася ще одна нова книга Віри Валлє, яка називається «Геноцид ХХІ. Війна на знищення української нації»? Ця книжка є першою, що викриває злочини, скоєні РФ в Україні від початку повномасштабного вторгнення, у контексті російської традиції геноциду. Гостра, болюча, але надзвичайно важлива. Як завжди, до кінця тижня діятиме акційна ціна передпродажу.