#ЩоЧитатиВихідними
23.10.2020
Що читати
Поділитися
Почнемо з чудової книжки-путівника від Йохана Ідема — «Як ходити до музею».
Якщо задуматись, то всі ми зійдемося на тому, що музей — це найвідповідніше місце для формування наших уявлень про мистецтво. Так було, так є і, швидше за все, так і буде далі. Буває, що згадуючи слово музей, в голові зринає щось нудне і старовинне. Мусимо вас підбадьорити — насправді це не так. Незалежно від того, чи ви постійний відвідувач, чи початківець, ця книжка пропонує свіжий погляд на художній музей. Вона продемонструє сенс і абсурдність музейного етикету. За її допомогою ви здобудете трохи більше контролю над ситуацією й у такий спосіб подолаєте труднощі, які ставить перед нами так званий «білий куб». І звична поведінка в музеї — «йти повільно, але не зупинятися», як колись висловилась письменниця Гертруда Стайн, рідко буває вірним рішенням. Книжка «Як ходити до музею» створена як практичний і водночас цікавий посібник, призначений для допитливих та рішучих відвідувачів музеїв. Таких, як ми з вами ;)
А завершимо потужною мотиваційною книжкою — «Метод великого пряника» відомого кандидата технічних наук, спікера програм МВА та автора курсів з маркетингу Романа Тарасенка. Ця книжка навчить вас бути ефективним в умовах обмежених знань, сил і часу. Ви дізнаєтесь, як досягати великих цілей, рухаючись маленькими кроками, і чому, з точки зору нейробіології, це найбільш правильний, простий, легкий і приємний спосіб отримати бажане.
Від печерних часів генетично людина майже не змінилася. Ми все ще розраховані на слабкі довготривалі та сильні короткочасні навантаження. Коли ми навантажуємо себе сильно й надовго, енергія швидко вичерпується — і продуктивність падає майже до нуля.
Найбільша проблема в конкретний момент полягає або в тому, що ви чогось не знаєте, або в тому, що у вас немає сил зробити те, що треба, або вам не вистачає часу — об’єктивно чи тому, що ви погано плануєте справи. Усуваючи найбільше обмеження на поточний момент, ми рухаємося вперед і тим самим розширюємо свої можливості.
Причина особистої неефективності — обмежені внутрішні ресурси. І їх можна побороти. Як? «Метод великого пряника» вам усе пояснить.
Ну що ж. Бувайте і до нових зустрічей.