Як і обіцяли, почнемо нашу сьогоднішню добірку #ЩоЧитатиВихідними з іменинниці. А точніше з її двох книг) Тож перше місце на честь свята отримують «Вулфголл» та «Везіть тіла» Гіларі Мантел!
Ці книги — унікальне явище у світовій літературі, й на це є кілька вагомих причин. Обидві книги в різні роки отримали Букерівську премію, а ця премія не охоче віддає своїми нагородами одному й тому ж автору. Обидві частини трилогії розповідають про життя і становлення реальної історичної постаті, радника короля Генріха VIII — Томаса Кромвеля. Історики називають його Макіавеллі свого часу. Адже він був хитрим, пробивним і направду безстрашним. Саме ці якості допомогли сину шинкаря стати королівським радником — яким був цей шлях, дізнайтеся з «Вулфголлу». У другій книжці «Везіть тіла» король Генріх покладає великі надії й практично довіряє Кромвелю власне ім’я і репутацію. Чергова красуня-дружина короля йому вже набридла, та здихатись її законно не так вже й просто. І тільки Томас Кромвель знає, як вирішити це питання і не нажити королю ще сотню ворогів.
Наступна книга добірки належить перу одного з кращих американських письменників початку ХХ століття. Знайомтеся, це Джон О’Хара і «Побачення в Самаррі».
Історія цього роману досить дивна. Спершу він і називатися мав не так, і сюжет був інший. Та одного разу автор прочитав притчу про зустріч зі Смертю іншого відомого письменника Сомерсета Моема. Притча настільки вразила містера О’Хару, що звичайний роман про маленьке американське містечко часів Великої депресії перетворився в напружену і місцями гостросюжетну історію подружжя Інглішів напередодні Різдва. Заможна родина, що жила прекрасним наповненим життям, та одного разу безневинний жарт зіпсував усе…
А закриває нашу сьогоднішню добірку захоплива #НовинкаФабули — «Стратегія Ґо» Павла Авраамова.
Ця книжка із серії #fabula_PROBusiness подвійно цікава, і ми пояснимо, чому)
По-перше, вона знайомить нас з найстарішою і найскладнішою грою на планеті — Ґо. Упродовж 5000 років ця гра вважається міцно пов’язаною з політичною, військовою і діловою елітами країн Сходу. А у ХХ столітті, завдяки змінам геополітичної карти світу, стала відкритою для Америки та Європи. У першій частині книги Павло Авраамов знайомить нас з азами та успішними стратегіями цієї гри.
Другий момент, здобуті знання автор переносить у бізнес-вектор та на реальних прикладах вчить застосувати стратегії гри у реальному житті. Книжка зібрала понад 30 найважливіших стратегій та понад 60 успішних кейсів з прикладами їх застосування. Ці стратегії принесли успіх світовим гігантам на кшталт Apple, Coca-Cola, The Walt Disney Company та ін. Отже, варто спробувати й вам ;)
Вірте у свої сили, користуйтеся знаннями й до зустрічі в наступному випуску.