#ЩоЧитатиВихідними. І знову бестселери

#ЩоЧитатиВихідними. І знову бестселери

Прекрасно й показово, що не тільки ми вважаємо, що ці книги заслуговують називатись бестселерами) Тисячі читачів в Україні та сотні тисяч книгоманів по усьому світі — наші спільники в цьому) Не будемо тягнути кота за хвіст і відразу перейдемо до справи)

Копірайтінг — це ціла наука. Яку на щастя може опанувати кожен) Варто тільки докласти трохи зусиль і стати володарем чудової книжки). А як це зробити правильно і добитись результату за мінімум часу, вас навчить Денис Каплунов, автор книги «Нейрокопірайтинг». Нейрокопірайтинг» — це збірка 100+ успішних кейсів, користуючись якими ви зовсім скоро зможете назвати себе супер-копірайтером. Це книга про те, як написати такий текст, щоб не просто вражав, а ще й приніс результат. Це і діалог, діалог з тими, хто знаходиться по той бік екрану)

А от роман Джона Ірвінга «Доки я тебе не знайду» — це не що інше, як внутрішній діалог з собою.
У житті Джека Бернса розмов з людьми завжди було достатньо. У школі, зі сцени, з друзями, інколи навіть в коханні, але розмови з тим, кого потребував найбільше, довелося чекати… усе життя.
Брехня, зрада найдорожчих людей, мовчання — це те, що здебільшого ламає людину, її довіру до оточення. Це все постійна боротьба. Головному герою роману Джона Ірвінга вдалося вистояти проти цього й врешті стати щасливим.
Неймовірно глибокий, насичений, динамічний роман «Доки я тебе не знайду» захопить вас з першої сторінки і не відпустить як мінімум до понеділка)

А закриває нашу добірку антивоєнний роман хорватського письменника Зорана Жмирича «Блокбастер».
Події роману розгортаються на фоні балканського конфлікту на початку 90-х минулого століття. Протистояння між двома народами, сербами й хорватами, перейшло межу від політичного до воєнного. Головний герой намагається зрозуміти, хто свій — хто чужий, кому можна довіряти — хто заслуговує на кулю, хто друг — а хто ворог.
Неймовірного реалізму цій (не)вигаданій історії додає той факт, що автор сам був учасником цього конфлікту й, можливо, він і є один з тих героїв, який зрозумів істинне обличчя війни.

До наступної зустрічі за тиждень, книгомани.

Товари з цієї статті
Доки я тебе не знайду. У 2-х томах Джон Ірвінг
Паперова
Очікується
Додати у кошик