Сергій Батурин

Сергій Батурин

(04.04.1960) Сергій Батурин  — псевдонім українського письменника, автора романів і повістей, поезій та публіцистичної хроніки «Українські невільники Третього рейху», лауреата низки літературних премій. За освітою Сергій Батурин – філолог.

Дебютував Сергій Батурин у 2001 році виданням історичного роману Охоронець і одразу ж отримав за нього премію “Коронація слова”. Список нагород автора доволі великий — переможець конкурсу літературного часопису «Дніпро» (2009), літературного фестивалю «Просто так» в номінації «Проза» (2010) і Всеукраїнського конкурсу “Найкраща книга України” у номінації «Проза» (2014), він лауреат літературної премії імені В.Короленка (2014).

Книги Сергія Батурина наче закодовані на успіх – його роман «Вакансія для диктатора», який був виданий у 2015 р. було названо Книгою дня Інтернет-видання «Літакцент», Книгою тижня національного тижневика «День», вона увійшла до ТОП 10 книг львівського Форуму від газети «Дзеркало тижня», ТОП-10 книжкових новинок від українських письменників видання depo.ua і ТОП-10 головних книг зими від українських авторів проекту Styler.

У 2016 році роман Сергія Батурина “Шизґара” посів ІІІ місце в номінації “Романи” Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

За свою літературну творчість він також отримав відзнаку міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна» та почесну відзнаку Національної Спілки письменників України у 2010 році.

У тій чи іншій іпостасі Київ, рідне місто Батурина, завжди присутній у всіх книжках автора.  Улюбленими поетами називає – Ігоря Римарука та Анну Малігон, художником – Айвазовського, музикантом – Інгві Мальмстін. Серед музичних уподобань – Стравінський, Вівальді, Гріг, Сальєрі. А ще любить важкий рок: “Slade”, “Hammerfall” і ще багато різних гуртів.

У червні 2019 року вийшов його новий історичний роман “CLAVUS DOMINI”.

Книги автора

Показано один результат