Сабін Даррант

Сабін Даррант

Сабін Даррант — відома британська журналістка і прозаїк, майстер психологічних трилерів, чиї книги критики ставлять в один ряд із найкращими зразками жанру. Сабін Дюран у минулому була заступником головного редактора найкрупнішої британської газети «Гардіан» і літературним редактором «Санді Таймс». Її колонки, статті та публікації регулярно з’являлися в найпопулярніших британських газетах і журналах — «Санді Телеграф», «Обсервер», «Гардіан» та ряді інших видань.

У великій літературі Сабін Дюран починала з дитячих книг, та перша ж її спроба в жанрі психологічного трилеру — роман «Під твоєю шкірою» (2013) — увійшла до списків бестселерів, а «Запам’ятай мене таким» (2014) затвердив її репутацію автора вигадливих і захоплюючих сюжетів, які завжди втілюються надзвичайно гарною,економною і точною прозою. Не дивно, що невдовзі після опублікування ці книги було перекладено п’ятнадцятьма мовами.

Про подробиці свого особистого життя письменниця вважає за краще не розповідати, відомо лише, що вона мешкає в Південному Лондоні з трьома дітьми і партнером, письменником Джайлсом Смітом.

Книги автора

Показано один результат