Павло Авраамов

Павло Авраамов

Павло Авраамов закінчив Фінансову академію при Уряді РФ за фахом «Антикризове керування». У 2003 році виграв загальноросійський конкурс Російської академії наук «Найращий молодий організатор проектів у галузі науки і високих технологій».

Після завершення навчання працював в інвестиційному фонді, де писав маркетингові дослідження для міжнародних інвестиційних проектів, і ризик-менеджером в одному з московських банків.

У 2009–2012 роках був співвласником компанії Аквастелла. Після продажу компанії пішов у проектний менеджмент: працював керівником проектів Фонду регіональних соціальних програм «Наше майбутнє», директором із маркетингу групи компаній «Авторемонтні системи», керівником проектів у московській веб-студії і форекс-брокері.

Познайомився з Ґо 2006 року. Протягом десяти років навчав гри людей віком від 16 до 60 років, проводив тренінги «Стратегічні принципи гри Ґо в бізнесі» для керівників низки російських компаній.

У 2012 році Павло Авраамов склав кваліфікаційний іспит і отримав диплом Майстра гри Ґо першого дану за версією Ніхон Кі-ін (Японської Асоціації професійних гравців Ґо).

Присвятив себе викладанню основ Ґо гравцям-початківцям і розвитку культури Ґо в Росії.

Книги автора

Показано один результат