Полін Браун

Полін Браун

Полін Браун є відомою лідеркою та радницею в галузі предметів розкоші. Раніше вона працювала головою LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) у Північній Америці, де забезпечувала регіональне лідерство для 70 брендів у 5 секторах, включаючи моду, красу, ювелірні вироби, вина та спиртні напої та спеціалізовану роздрібну торгівлю. Зараз вона є членом правління провідного американського роздрібного продавця предметів розкоші Neiman Marcus Group.

До приходу в LVMH Полін була керуючим директором у The Carlyle Group, де вона спеціалізувалась на викупі в роздрібному та споживчому секторах. На початку своєї кар’єри вона обіймала керівні посади в Estée Lauder і Avon. Полін розпочала свою кар’єру консультантом з управління в Bain & Company.

Полін Браун є автором бізнес-книги під назвою «Естетичний інтелект», опублікованої в 2019 році HarperCollins. Книга заснована на курсі, який вона розробила та викладала в Гарвардській бізнес-школі, а зараз викладає в Колумбійській бізнес-школі, де є виконавчим директором. Книга також служить основою для її курсової роботи в Aesthetic Intelligence Labs.

З 2008 року Полін є стипендіатом Генрі Крауна в Інституті Аспена. Вона також веде щотижневе радіошоу на SiriusXM і консультує підприємства щодо споживчого маркетингу, створення бренду та управління роздрібною торгівлею.

Книги автора

Показано один результат