Мідж Реймонд

Мідж Реймонд

Мідж Реймонд — не новачок у літературі, її численні оповідання публікувалися в таких американських виданнях, як «TriQuarterly», «American Literary Review», «North American Review», «Bellevue Literary Review», «Los Angeles Times magazine» і «Poets & Writers». Збірка коротких новел письменниці «Забуваючи англійську» (2011) була удостоєна Споканської премії.

Після закінчення університету Мідж Реймонд працювала в одному із нью-йоркських видавництв, а потім переїхала до Бостона, де протягом шести років викладала основи літературної творчості. В цей період письменниця опублікувала дві незвичайні книги — «Повсякденне письменництво» (2012) і «Повсякденний книжковий маркетинг» (2013). Обидві вони присвячені дуже актуальній темі — розповідають про те, як організувати свою роботу новачкам, які не мають удосталь часу для регулярної письменницької діяльності, і як опублікувативже готову книгу.

Проте, звісно ж, найбільшим успіхом письменниці став роман «Мій останній континент» (2016). Його непередавана хвилююча атмосфера, пильна увага до деталей і відтінків того, що випадає на долю героїв, ясний і прохолодний голос автора нагадують читачеві прозу Стівена Кінга в його найкращих творах.

Зараз Мідж Реймонд живе на північному заході Тихоокеанського узбережжя США, поблизу Сіетла, продовжує літературну діяльність і є одним із співвласників видавництва «Ashland Creek Press».

Книги автора

Показано один результат