Кріс Скіннер

Кріс Скіннер

Кріс Скіннер відомий як незалежний оглядач фінансових ринків через блог на сайті Finanser.com, а також автор бестселерів Digital Bank («Цифровий банк») і ValueWeb. У бестселері ValueWeb описує, як Фінтех-компанії використовують блокчейн і мобільні технології для створення інтернету цінностей. Ми наближаємося до інтернету цінностей, який накриє хвилею діджиталізації весь банківський сектор. Про те, як розгортається битва за цифровий банкінг, Кріс Скіннер докладно пише в книжці Digital Bank. Там же він дає рекомендації традиційним банкам, як зберегти конкурентоспроможність у нових умовах.

Сет Вілер, американський бізнесмен, запрошений науковий співробітник інституту Брукінгса, спеціальний помічник президента Барака Обами з питань економічної політики і старший радник із фінансових послуг, назвав Кріса Скіннера «одним із найавторитетніших голосів у світі Фінтеху». Кріс написав багато книжок, які висвітлюютьвсі аспекти фінансового сектора: від впливу європейських регуляторів на банківськусправу, кредитну кризу до майбутнього банківської справи.

На сьогодні Кріс Скіннер є головою європейського мережевого форуму Financial Services Club і Nordic Finance Innovation, а також невиконавчим директором консультаційної фірми FinTech 11: FS. Зараз він перебуває у складі консультативних комітетів різних компаній, зокрема B-Hive, Exscudo, IoV42, Moven, Meniga, Pintail і Тhe Token Fund.

Кріс визнаний одним із найвпливовіших людей у банківській сфері за версією The Financial Brand (а його блог — одним із кращих); його вважають титаном Фінтех (Next Bank), одним із лідерів Фінтех, за яким варто слідувати,— за версією City AM, Deluxe і JaxFinancе; одним із п’яти найвпливовіших людей в переліку лідерів у галузі банківської безпеки BankInfoSecurity; одним із сорока найвпливовіших людей у сфері фінансових технологій за версією Financial News (Wall Street Journal). Він також визнаний інноватором року і консультантом року в галузі фінансових ринків за версією Finance Monthly, генеральним директором року за версією CVMagazine, Фінтех-спікером року за версією TMT Global, крім того, він був радником у Білому Домі, консультантом Світового банку та Всесвітнього економічного форуму.

Книги автора

Показано один результат