Іцхак Адізес

Іцхак Адізес

(22.10.1937) Іцхак Адізес – один з провідних світових експертів в області підвищення ефективності ведення бізнесу та урядової діяльності.

За останні 40 років доктор Іцхак Адізес працював з багатьма провідними комерційними організаціями світу, а також був консультантом з політичних питань при уряді глав багатьох держав. Доктор Адізес є засновником і генеральним директором Інституту Адізеса, організації, що спеціалізується на управлінні змінами, має філії в США і в 14 інших країнах.

Протягом тридцяти років він був штатним викладачем Школи менеджменту Андерсена при Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі й працював в якості запрошеного викладача в Стенфордському та Колумбійському університетах, а також в Єврейському університеті в Єрусалимі та Тель-Авівському університеті. Доктор Адізес має ступінь PhD та MBA Колумбійського університету, Бакалавра гуманітарних наук з Єврейського університету в Єрусалимі.

Крім того, доктор Адізес відзначений серед відомих авторів і читає лекції в більш ніж 50 країнах. Роботи доктора Адізеса були висвітлені в таких журналах як «Fortune», «New York Times», «London Financial Times» і «World Digest».

Іцхак Адізес є автором понад двох десятків книг, перекладених на 31 мову світу. Його книга «Управління життєвим циклом корпорації» вважається класичним посібником в теорії управління, і була обрана в якості однієї з 10 кращих бізнес-книг в «Library Journal». За підсумками рейтингу «100 Кращих Консультантів в Сфері Лідерства» видання «Executive Excellence» (2008 р), одного з найпрестижніших ділових журналів в США, доктор Адізес займає 27-е місце.

Доктор Адізес живе в Санта-Барбарі, штат Каліфорнія, зі своєю родиною, де він продовжує писати.

Книги автора