Гаська Шиян

Гаська Шиян

(23.07.1980) — епатажна українська письменниця та перекладачка.  Народилася у 1980 році у Львові. За освітою класичний філолог, саме тому письменництво поєднує з перекладами іншомовних авторів.

У 2012 видала переклад роману Букерівського лауреата ДіБіСі П’єра «Світло згасло в Країні Див», створивши на основі твору проект «Декаданс Бере Своє», який синтезував текст, візуальне мистецтво і музику та об’єднав учасників під зареєстрованою авторкою творчою маркою «Батрахоміомахія». З того моменту ім’я Гаськи стало все частіше згадуватися у навкололітературних тусовках.

Має своє коло читачів, активно дописуючи у мережі та працюючи над фотопроектами у жанрі репортажної вуличної зйомки, які синтезуються з письмом.

У 2013 році народила чарівну донечку і зараз поєднує творчість з її вихованням у асоціації вільних буржуа з незалежним французьким журналістом.

Сповідує філософію гедонізму, успіх в якому, як виявилось, досягається лише кропіткою і наполегливою працею. Понад усе цінує спільність духу з сестрою і акцептування батьками свого життєвого вибору, а також добре товариство, плинність та усамітнення. У 2014 вийшов дебютний роман авторки «Hunt, doctor, hunt!».

Книги автора

Показано один результат