Девід Е. Гоффман

Девід Е. Гоффман

(05.08.1953) — американський письменник і журналіст, відповідальний редактор газети «The Washington Post», лауреат Пулітцерівської премії (2010). Девід Гоффман народився в Пало-Альто (Каліфорнія) і виріс в Делавері, де навчався в університеті штату Делавер. У 1977 році він переїхав до Вашингтона і почав працювати в бюро каліфорнійської газети «Mercury News» (Сан-Хосе).

Саме він висвітлював президентську кампанію Рональда Рейгана в 1980 році, а в травні 1982 року талановитого політичного оглядача запросили до впливової «The Washington Post», де він спочатку працював редактором іноземного відділу, потім шефом московського бюро і спеціальним кореспондентом у Білому домі. За висвітлення подій часів президентства Рональда Рейгана і Джорджа Буша Девіда Гоффмана тричі нагороджували національними журналістськими преміями. 1992 року Гоффмана призначили керівником єрусалимського бюро «The Washington Post». Згодом він почав вивчати російську мову в Оксфордському університеті, а в 1995 році обійняв посаду керівника московського бюро.

Перша книга Девіда Гоффмана «Олігархи: багатство і влада в новій Росії» побачила світ у 2002 році, друга — «Мертва рука: нерозкрита історія холодної війни і її небезпечна спадщина» (2009) — принесла йому Пулітцерівську премію, а наразі до українського читача прийшов «Шпигун на мільярд доларів» (2015) — ретельно документована історія останнього «великого шпигуна», який працював у СРСР на розвідку США.

Книги автора

Показано один результат