Андро Донован

Андро Донован

Андро Донован — відома в усьому світі та надзвичайно популярна тренерка-фасилітаторка, спікерка, авторка книжок і консультантка. Вона спеціалізується на тренуванні заступників директорів і менеджерів найвищої ланки стосовно того, як бути більш ефективними лідерами, підвищити рівень осмисленості й ціннісної наповненості власного життя. У її тренерському стилі двадцятирічний досвід консультування менеджерів поєднується з властивою їй природною пильністю й умінням знаходити підхід до будь-якої людини, щоб допомогти кожному клієнту підвищити ефективність своєї життєдіяльності, знайти сенс і мету життя й побачити для себе нові перспективи.

Усі знають і поважають Андро за її уміння створювати безпечне середовище, у якому глибинні трансформації відбуваються дуже плавно, на індивідуальному рівні й у співпраці з іншими членами колективу. Вона має досвід успішної роботи з багатонаціональними командами фахівців, які працюють у глобальних корпораціях, і показала себе майстринею, здатною надихнути і керівників, і персонал середньої та нижньої ланки.

Та найбільшу славу Андро принесли її тренінги та навчальні семінари для виконавчих директорів всесвітньо відомих компаній, у результаті яких фактично всі слухачі змінили своє ставлення до життя, зробивши його більш усвідомленим, і почали рухатися шляхом самореалізації й позитивних змін.

Професійна діяльність Андро Донован почалася з навчання англійської літератури підлітків із неблагополучних родин і навіювання їм думки про те, що вони мають усі підстави та здібності самі визначати своє майбутнє, а потім продовжилася в компанії, що надавала послуги з управлінського консалтингу, у якій Андро пропрацювала кілька років поспіль.

1990 року вона заснувала Hemingways Consulting Group — компанію, що надає консультативні послуги з вироблення індивідуального стилю лідерства та корпоративних трансформацій. Після п’ятнадцяти років роботи в лондонському Сіті з компаніями — носіями блакитних фішок1 консультанткою менеджерів, надивившись на те, як швидко вигорають виконавчі директори, Андро заснувала власну фірму, що надає консультативні послуги менеджерам найвищої ланки.

Андро живе у Вілдширі разом зі своїм чоловіком Тімом і двома дітьми Беллою та Дімітрієм, а також улюбленим собакою Коко. У вільний від роботи час вона полюбляє прогулянки-екскурсії з родиною уздовж південного узбережжя й охоче досліджує всілякі історичні споруди, оскільки архітектура та реставрація є двома найбільшими її зацікавленнями.

Андро Донован має ступінь бакалавра мистецьких наук і бакалавра освіти, закінчивши університетське навчання з відзнакою, а також має диплом співактивної тренерки Інституту підготовки тренерів (CTI). Вона також сертифікована фасилітаторка YPO (Young Presidents Organisation — «Організація молодих президентів») і EO (Entrepreneurs Organisation — «Організація підприємців»), а також має акредитацію спікерки всесвітньо відомої організації тренерів-практиків Vistage.

Книги автора

Показано один результат