Емі Морін

Емі Морін

(14.06.1979) Як говорить сама Емі Морін, “Я психотерапевт, який став «випадковим» автором”.

І дійсно, вона розпочала свою кар’єру як психотерапевт, думаючи про те, як допомогти іншим людям стати психічно сильними. І була дуже вражена, коли зрозуміла, що “нарощувати психічні м’язи” треба і їй самій.

Після втрати матері і чоловіка інтерес авторки до психічної сили став особистим. І тоді вона почала вивчати людей, які приходили до її терапевтичного кабінету, щоб дізнатися, чому деякі з них були сильнішими за інших. Вона прагнула зрозуміти, що змусило деяких людей перетворити свою боротьбу на силу.

У 2013 році, у найскрутніші часи, Емі склала власний список шкідливих звичок, яких будь-що прагнула уникнути. Саме тоді з’явився цей список із 13 речей, які можуть  позбавляти психічної сили, якщо дати їм волю.

Тоді авторка пішла на своєрідний експеримент і опублікувала цей список в інтернеті і була вражена, коли дізналася, скільки людей резонували в унісон з нею. Цей список прочитали понад 50 млн разів!

Так і народилася перша книга  Емі Морін – “13 звичок, яких позбулися сильні духом люди”. Вона була перекладена 33 мовами і також потрапила до кількох міжнародних списків бестселерів.

Наступна книга авторки – “13 звичок, яких позбулися сильні духом батьки” розповідала про виховання дітей, її мета була навчити батьків стати тренером з розумової сили для власної дитини.

Центром уваги у наступній книзі була жінка. Емі хотіла звернути увагу на тиск і проблеми, з якими стикаються жінки в сучасному світі, а також стратегії, які жінки можуть використовувати для того, щоб стати кращою версією себе.

Також Емі Морін є викладачкою психології,  регулярним оглядачем “Forbes, Inc.”, і “Psychology Today” та провідним експертом у Verywell.

У 2015 році Емі Морін представила одну з найпопулярніших TEDx-лекцій – «Таємниця стабільності».

«The Guardian» назвав Емі Морін «гуру з миттєвої  самодопомоги», а  “Forbes” – «зіркою лідерського мислення».

Книги автора

Показано один результат