Александр Постель

Александр Постель

(29.04.1982) — народився у провінційному містечку Коломб. Син француза і англійки, він виріс під впливом двох культур і двох мов, до того ж з дитинства мріяв стати письменником. Закінчив Вищу нормальну школу в Ліоні — один з найпрестижніших навчальних закладів Франції, який готує викладачів для університетів. Для вступу до Вищої нормальної школи необхідно кілька років провчитися у спеціальних підготовчих класах, а потім пройти суворий конкурсний відбір. Нині Постель займає професорську посаду в Паризькому університеті, викладає французьку класичну літературу.

Перша ж книжка прози Александра Постеля — «Обілений» (2013) — була удостоєна Гонкурівської премії за дебютний роман і премії Ландерно. Не меншим успіхом у читачів та критики користувалися книжки, що вийшли в наступні роки,— «Зона домінування» (2015) і «Два голуби» (2016).

Широкій публіці майже нічого не відомо про приватне життя письменника — Постель неохоче спілкується з пресою. Багато в чому це пов’язано з його філософськими поглядами на сьогоднішній світ, повний фальшивих соціальних конвенцій, кіберзлочинності, загальної нещирості і ледь жевріючих почуттів.

Стиль письменника холодний і гострий, наче сталь хірургічного скальпеля, а в його героях кожен з нас може впізнати себе.

Книги автора

Показано один результат