#7КориснихЦитат. Головна маркетингова книга

Сьогодні останній понеділок 2020 тому, як не сьогодні вам нагадати про  книжку Олексія Філановського « Головна маркетингова книга». Інформація з книжки обов’язково вам знадобиться в побудові комунікаційної стратегії вашого бізнесу в 2021 році. У цій книзі  Олексій  спробує розповісти про те, як виглядає маркетинг насправді, щоб читачам, немов героям притчі про сліпців і слона, не довелося складати про нього хибне уявлення.

 

  • Головна проблема сучасного маркетингу полягає якраз у тому, що надто багато людей намагаються знайти чарівну паличку у вигляді якогось нового інструменту, замість того щоб зібрати повну інформацію, виділити головне і прийняти вірне рішення.

  • На жаль, чи на щастя, маркетинг — не наука. Він не дає відтворюваних результатів і прогнозів, що стовідсотково підтверджуються. Кожна ситуація розвивається по-своєму і повторити вдалі досліди колег або навіть свій власний досвід не дано нікому. Якби це було не так, бізнес став би абсолютно перед- 8 бачуваним, і всі компанії, застосовуючи найкращі методики, незабаром опинилися б у рівних умовах.

  • Колосальний розвиток маркетингу спричинила релігійна діяльність. Добробут будь-якої конфесії рано чи пізно починає ґрунтуватися не на обов’язкових поборах з парафіян — горезвісній «десятині», а на добровільних пожертвуваннях. І тоді церковний маркетинг і піар виходять на якісно новий рівень: це продаж індульгенцій, частинок справжніх або підроблених мощей і реліквій, благословень святих, за повсюдну впізнаваність і «володіння» якими боролися не тільки міста і селища, а й чернечі конгрегації.

  • Створюючи те, що ми, в широкому сенсі слова, називаємо «брендом», ми намагаємося за допомогою різних каналів комунікації й крихти магії викликати в клієнта бажання придбати саме наш продукт або послугу, оскільки він побачить у ньому щось особливе й безумовно цінне для себе

  • Світ змінюється, люди змінюють світ, і люди змі – нюються разом зі світом. Геракліт Темний недарма казав, що до тієї самої річки не можна увійти дві – чі, і, ймовірніше (трактувати Геракліта — справа не – вдячна, але все ж!), він мав на увазі подвійну мінли – вість — як самої річки, так і того, хто входить до її вод. Кожного наступного разу не тільки течія річки змінює воду, а й ми особисто змінюємося. За часів Геракліта, щоб помітити ці зміни, потрібні були мі – сяці або навіть роки. Сьогодні й ми, і світ змінюємо – ся набагато швидше.

  • Для успішної роботи компанії доктрина має ретранслюватися на всі підрозділи, інакше колектив буде фактично «розірваний», що призведе до нескінченних конфліктів

  • Будь-яка людина може вплинути на розвиток своєї компанії, будь-яка компанія може вплинути на розвиток «свого» ринку, будь-який ринок може вплинути на розвиток своєї країни і так далі. Однак вплив кожного елемента на систему в цілому істотно обмежений, а інерція системи нерідко перевищує потенціал енергії, яку можуть передати їй окремі компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На перше замовлення
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями