Запасний

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: 011138
ISBN: 9786178053956
Вага: 0.62
Розміри, мм: 145х215
Кількість сторінок: 512
Рік видання: 2023
Мова видання: Українська
Жанр: Біографії та мемуари
Обкладинка: Тверда

Смерть принцеси Діани сколихнула весь світ, та найбільший відбиток вона залишила в житті її синів. Образ двох дітей, які йдуть за труною матері, зворушував. Публіка гадала: як складеться майбутнє принца Вільяма і принца Гаррі, які шляхи вони оберуть у житті.

І ось перед нами емоційна й відверта відповідь — історія Гаррі, розказана ним самим. Від безтурботного дитинства до втрати матері, від служби в армії і бойового досвіду до посттравматичного синдрому, від зустрічі з Меган до складного рішення відмовитися від королівських регалій і обов’язків. Це історія принца з перших вуст. Хтось із читачів підтримає Гаррі, хтось навпаки — вважатиме його зарозумілим егоїстом, але це видання нікого не залишить байдужим.

«Запасний» — цікаве запрошення за лаштунки королівського блиску і розкошів. Так Букінгемський палац бачать його мешканці.

Читати повністю
Принц Гаррі
Принц Гаррі
Читати повністю
User Валентина
20.05.2024
Довго я обирала цю книгу. Шукала чиюсь цікаву біографію. До цієї книги, звісно ж, притягнула сама назва. Я її посил зрозуміла відразу ж. Після прочитаного я не можу сказати, що дуже чимось здивована чи навпаки. Ця книга і ця розповідь просто ще одне нагадування для мене, що за красивим фасадом може приховуватись абсолютно звичайне людське життя, з усіма проблемами, емоційними гойдалками, сімейними сварками та бажанням просто прожити своє життя. Я не здивована, що в королівській родині немає місця двом принцам. Якщо чесно, то до того, як Гаррі почав зустрічатися зі своєю дружиною я теж на нього майже не звертала уваги. І нічого дивного в цьому не бачу. Відомим є той, кого роблять відомим. Читала різні думки про цю книгу. Про те, що надто в ній багато чого відкрили зайвого. Що це написано лише заради грошей. Але я думаю вона має право на існування. Це його історії, його бачення світу. Нехай він і не перший, але ж він теж людина і частина цієї королівської родини. Єдине, що книга читається дуже повільно. Особисто я не могла довго над нею сидіти і робила перерви або читала паралельно іншу книгу. Для мене вона аж надто детальна та довга. Але все ж щось в ній є😉
Публікації на тему
Тільки хіти. ТОП-5
12.07.2023
Що читати
Тільки хіти. ТОП-5
Біографії.  ТОП-5
09.08.2023
Що читати
Біографії. ТОП-5
Інші книги автора
Спіннер