Акція
Воццек. Острів КРК. Амтм

Воццек. Острів КРК. Амтм

0 відгуків

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: 012364
ISBN: 9789664482438
Вага: 0.72
Розміри, мм: 130х200
Кількість сторінок: 464
Рік видання: 2024
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза
Обкладинка: Тверда

До збірки увійшли найвідоміші прозові твори автора — «Воццек» та «Острів КРК», а також роман у новелах «АМтм», мозаїчна будова якого, безумовно, потішить любителів складно структурованого письма. Химерна проза Іздрика адресована передовсім досвідченим, інтертекстуально компетентним читачам, але її неприборкана мовна стихія здатна захопити й неофітів.

Читати повністю
Юрій Іздрик
Юрій Іздрик

(16.08.1962) Юрій Іздрик — український художник, поет, прозаїк, музикант, редактор. Народився у місті Калуш.

Після отримання середньої освіти Іздрик вирушає до Львова на подальше навчання. Вступає до політехнічного університету на механіко-технологічний факультет. Під час навчання Іздрик веде досить активний спосіб життя. Він входить до складу рок-гурту, грає у студентському театрі, пише вірші та картини.

Після отримання диплому, Юрій стає засновником часопису «Четвер» (1989). Виходить у світ він спочатку самвидавом. Основною його функцією, на той час, було розповсюдження творів молодого Іздрика. Через рік відбувається доленосне знайомство Юрія з тезкою — Юрієм Андруховичем. Вони швидко знайшли спільну мову та вирішили разом редагувати часопис «Четвер». Останній номер цього періодичного видання вийшов у світ у 2008 році.

Деякий час вважали, що ніякого Іздрика не існує. Говорили про те, що це просто псевдонім Андруховича. Звичайно, це мало підстави, адже часто сюжети, образи, елементи їхніх творів переплітаються, мандрують із одного твору в інший. До речі, сюди також можна віднести і твори Тараса Прохаська. Це явище отримало свою назву — «станіславський феномен».

Згодом колишні критики зрозуміли, що Іздрик — це не псевдонім і навіть не плагіат. Це самобутній автор, який має свій власний неперевершений стиль.

У 90-х роках Юрій бере активну участь у мистецькому житті. Відвідує різні акції, вистави. Друкується у Польщі, а саме у часописі «Відрижка».

Вийти із «тіні» автор зміг зі своєю повістю «Острів Крк». Надрукували його у журналі «Сучасність». Це було хвилююче, адже не зовсім було розуміло, як його сприйматиме критика. Проте відгуки були виключно позитивні. Через невеликий проміжок часу, цей твір навіть було перекладено польською мовою та надруковано у Польщі.

У першій половині 90-х Іздрик багато часу присвячує малярству. Він пише картини, проводить виставки. Зараз його роботи знаходяться у приватних колекціях у багатьох країнах світу та у картинних галереях України.

У 1997 році побачив світ роман автора «Воццек», який спричинив просто фурор. Його розкупили вже на першому тижні після видання.

Потім автор пише зовсім різні літературні твори, експериментує. Це і постмодерна проза і поезія.

У 2009 році він стає лауреатом премії «Книга року» за версією «BBC» із книгою «Таке».

На сьогодні живе та працює у рідному місті.

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер