Акція
Українська мова. Подорож із Бад-Емса до Страсбурга

Українська мова. Подорож із Бад-Емса до Страсбурга

0 відгуків

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника: 012163
ISBN: 9786171701984
Вага: 0.54
Розміри, мм: 150х205
Кількість сторінок: 304
Рік видання: 2023
Мова видання: Українська
Жанр: Науково-популярна
Обкладинка: Тверда

На культурній мапі модерної української мови є дві важливі точки: Бад-Емс, звідки указом намагались переконати світ, що української мови немає, не було і бути не може, і Страсбург — точка, де 21 березня 2022 року українська отримала статус майбутньої офіційної мови Європейського Союзу. Орися Демська розповідає про зародження й розвиток української мови від індоєвропейської прамови до наших днів, її взаємодію з іншими мовами, історію взаємозбагачень, непримириме протистояння з російською і перебіг лінгвоцидів, із яких вона все ж таки вийшла переможницею. Доступно про формування української державності і національної ідентичності через мову і завдяки мові.

• Щоб раз і назавжди розставити точки над «Ї» у своїх роздумах щодо мовного питання. А це зараз потрібно чи не кожному українцеві й українці. Видання зможе пролити світло на деякі болючі моменти, які стосуються розвитку та становлення української мови, і таким чином позбавити людей комплексу меншовартості.

Читати повністю
Орися Демська
Орися Демська

(25.11.1966) Орися Демська — українська мовознавиця, яка багато років присвятила вивченню тонкощів української мови і знає чимало про мовні тенденції та стандарти. Організаторка і перша голова Національної комісії зі стандартів державної мови. Професорка Національної академії СБУ. Великий Учитель Української академії лідерства.

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги автора
Спіннер