Троє в човні (як не рахувати собаки!)

Троє в човні (як не рахувати собаки!)

0 відгуків

Серія:

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: 012473
ISBN: 9786175481936
Вага: 0.27
Розміри, мм: 135х205
Кількість сторінок: 240
Рік видання: 2024
Мова видання: Українська
Жанр: Класика
Обкладинка: Тверда

Троє друзів, які обтяжені лишень парубоцьким життям, іпохондрією та цілковитою побутовою непристосованістю, наміряються податися на вакації. Щоб набратися молодечої сили, здужання й здоров'я, вони замірилися утнути річкову мандрівку Темзою, адже дозвілля на лоні природи — набагато ліпше, ніж прокурені потяги і курні кеби. Які ж пригоди чекають на трьох молодиків, які ледь дають раду зі зборами й провіантом та частенько плутають назви місцин і селищ, до яких потрапляють. І за всією цією чудасією спостерігає енергійний і водночас поміркований фокстер'єр!

Читати повністю
Джером К. Джером
Джером К. Джером

(02.05.1859-14.06.1927) Джером К. Джером — англійський письменник-гуморист, журналіст, драматург. За життя був найбільш відомим англійським гумористом і одним з найбільш друкованих англомовних письменників.

Джером К. Джером народився в Уолсоле, невеликому містечку графства Стаффордшир, центральна Англія.

Після одруження на Джорджини Елізабет Генріетте Стенлі Мерісс. Медовий місяць пара провела в подорож по Темзі, на невеликому човні. Після повернення Джером почав писати «Троє в човні (як не рахувати собаки!)».

Книга була надрукована в 1889 році, мала шалений успіх, і принесла автору популярність і матеріальне благополуччя. За перші двадцять років було продано більше мільйона екземплярів книги по всьому світу. Також, книга лягла в основу численних кіно-і телефільмів, радіопостановок, п'єс, за її мотивами навіть поставлений мюзикл. Джером цілком присвятив себе літературі, його наступні твори також були популярні, але успіху «Троє в човні ...» письменникові повторити вже не вдалося.

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер