Акція
Ситуація “Нуль”

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ623020У
ISBN: 978-617-09-3527-4
Вага: 0.52
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 384
Рік видання: 2017
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза, Детектив, Фантастика й фентезі
Обкладинка: Тверда

Дівчинка Наташа викрала антикварну штукенцію невідомого призначення, за якою почали полювати масони, бойові маги Ордену Червоної гілки, сибірський шаман та детективна агенція. Викрадений артефакт виявився віссю страшної Машини проклять, яку вже довгі століття таємно зберігають Вільні Муляри. У боротьбі за володіння цією страшною магічною зброєю хороші стають поганими, а погані – хорошими, кохання виявляється не тим, чим здається, жага влади несе смерть, а джерело зла лишається незнайденим. Яскравий інтелектуальний містичний трилер від майстра жанру Володимира Єшкілєва, в якому є всі інгредієнти захопливої пригоди: езотерика, філософія, кров, пристрасть, зрада і вірність.

Читати повністю
Володимир Єшкілєв
Володимир Єшкілєв
(23.05.1965) — український прозаїк, поет і есеїст. Закінчив історичний факультет Івано-Франківського педагогічного інституту (нині — Прикарпатський університет ім. В. Стефаника), працював учителем історії й правознавства, викладав у Західно-українському економіко-правовому університеті. У 1996–1998 роки видавав нерегулярний журнал "Плерома", 2001–2006 років редагував літературні журнали "Потяг 76", "Ї" та "Київська Русь". 2008 року видав перші номери журналів "Сноб" і "Золота каста". Член Асоціації українських письменників, Національної спілки письменників України. Живе і працює в Івано-Франківську. Перу Володимира Єшкілєва належать романи "Імператор повені" (2002), "Пафос" (2002), "Втеча майстра Пінзеля" (2007), "Богиня і консультант" (2008), "Побачити Алькор" (2010), "Тінь попередника" (2011), "Усі кути трикутника" (2012), "Розплідник богів" (2013), декілька збірок малої прози й фіософської есеїстики. Твори письменника перекладалися польською, російською, чеською та сербо-хорватською мовами. Письменник тяжіє до найрізноманітніших інтелектуальних провокацій у літературному процесі, прагне проникнути в таємниці символів і знаків.
Читати повністю
Ситуація “Нуль”
Ситуація “Нуль”
Ситуація “Нуль”
Ситуація “Нуль”
Ситуація “Нуль”
Ситуація “Нуль”
Ситуація “Нуль”
Ситуація “Нуль”
User Honcha
18.05.2021
Авантюрна, багато в чому несподівана, трохи в дусі Дена Брауна, але замішана на українськім колориті. Цікаве читання, яке захоплює) рекомендую.
User Оксана
02.04.2021
✅ 5/5 Детективи моє все - і от я знову потрапила в десятку. Невідомий для мене автор, та ще й український, змусив мене відкласти всі справи, щоб дійти до останньої сторінки якнайшвидше) Роман розповідає про спроби охоронної організації знайти нападників на дуже цікавих клієнтів - масонів. Автор намагається показати всі тонкощі детективної роботи, захоплює теми сучасних підлітків, підпільних 'вільних мулярів', магів, ритуалів, таємних орденів. Головного героя, як такого, - немає. Для себе можу виділити лінію розслідувань робітника охоронної агенції Лавра Станіславович та члена масонської організації - брата Пітера. У книзі є все: скандал, інтрига, розслідування - все як я люблю. Книга читається надзвичайно легко, тільки відкрив і ти вже на 100-ій сторінці. Тема таємних організацій зацікавлює, і самій хочеться дістатись істини) Я цілком можу рекомендую книгу до читання!
User Олександра
13.06.2019
Дякую Фабулі за мега швидку доставку(через годину після замовлення вже відправили і наступного дня книжечка вже чекала мене на пошті:)) Сама історія доволі цікава,хоч і як детектив не надто складна,з цікавими сюжетними поворотами, дещо містична. Політичну лінію я не розпізнала-занадто далека від політики. В романі є один недолік-сленг,якого ну занадто багато особливо на початку, і він не зрозумілий (дякую за зноски).Хочу продовжити знайомство з творчістю автора:)
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер