Сон короля

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: 012362
ISBN: 9789664482445
Вага: 0.36
Розміри, мм: 130х200
Кількість сторінок: 336
Рік видання: 2024
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза
Обкладинка: Тверда

Головний герой роману Еммануїл мріє бути письменником, скільки себе пам’ятає. Він завзято шукає свою тему, свою музу, своє місце у світовій літературі, однак має цілу купу причин, що не сприяють творчому процесу. У той момент, коли Еммі вже майже не болить його нездійсненна мрія, він потрапляє до загадкової організації під назвою «Спілка забутих письменників», членами якої є невідомі літератори — нецікаві колись і забуті тепер. Еммануїлові пропонують вигідну співпрацю. Він погоджується і раптом розуміє, що тут не все так просто. Адже звідки у забутих письменників великі гроші? Хтось телефонує йому і мовчить. Якісь підозрілі молодики все частіше зустрічаються героєві на вулиці під час прогулянок. Партія в шахи починається з ходу пішака. Яку ж роль відведено головному героєві? І чим завершиться ця гра у шахи в реальному житті Еммануїла?

Читати повністю
Галина Матвєєва
Галина Матвєєва

Галина Матвєєва (1978) народилася в Харкові. Закінчила Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова за спеціальністю інженер-енергетик. Працювала інженеркою, дизайнеркою корпусних меблів, перукаркою, б’ютіменеджеркою, двірничкою, весільною шоферкою, реставраторкою театральних костюмів, редакторкою сайтів, укладачкою збірок дитячої літератури.

Навчалася на курсах письменницької майстерності від «Літосвіта». Є співзасновницею (разом із Наталкою Маринчак) творчої майстерні «РRОавторська Резиденція» (2019), авторкою двох віршованих книжок для дітей.

Оповідання Галини Матвєєвої неодноразово входили до антологій короткої прози українських письменників. Але справжнє визнання принесли письменниці опубліковані останніми роками романи «Майже» (2018), «Жіночий лікар» (2019) і «Сон короля» (2023).

 

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги автора
Спіннер