Східно-західна вулиця

Східно-західна вулиця

0 відгуків

Купуй українське та отримуй кешбек

Детальніше про умови акції

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: 012131
ISBN: 9786176794400
Вага: 0.705
Розміри, мм: 145х200
Кількість сторінок: 652
Рік видання: 2020
Мова видання: Українська
Жанр: Біографії та мемуари, Публіцистика
Обкладинка: Тверда

Коли відомий юрист-міжнародник Філіп Сендс отримав запрошення прочитати для студентів-юристів лекцію у Львові, то вирішив, що це також нагода відкрити місто свого дідуся, який не любив розповідати про минуле. Чому Львів став точкою відліку сучасного міжнародного права? Який стосунок до цього мають найвидатніші юристи-міжнародники Лаутерпахт і Лемкін, чиї зусилля призвели до того, що терміни «злочини проти людяності» та «геноцид» включили до суду у Нюрнберзі? Вибудовуючи потужну подорож-медитацію, у якій на шляху пам’яті злочини й провини залишають шрами у поколіннях, з прогалинами, що завжди будуть таємницями інших, автор врешті знаходить й для себе несподівані відповіді на питання про свою сім’ю. У цій книжці — спроба поговорити про минуле, в ній відчитаєте водночас історичну детективну історію, історію родини й законний трилер, у якому Філіп Сендс подорожує між минулим і сьогоденням, переплітаючи кілька історій в одне ціле. На обкладинці використано фото, люб’язно надане Нікласом Франком.

Філіп Сендс
Філіп Сендс

(17.10.1960) Філіп Сендс — франко-британський юрист, адвокат-практик в адвокатській палаті Матрікс, директор Центру міжнародних судів і трибуналів, королівський радник, професор права, кавалер ордена Британської королівської колегії адвокатів. Брав участь в розгляді низки міждержавних спорів в рамках процедур Міжнародного суду ООН та Європейського суду з прав людини.

Він є автором сімнадцяти книг з міжнародного права, серед яких «Lawless World» та «Torture Team». Його книга «Східно-західна вулиця» була відзначена численними преміями, в тому числі премією Бейлі Гіффорда за 2016 рік за нон-фікшн, і перекладена 24 мовами. Його останні книги — «Щурячий лаз» про Отто Вехтера та «The Last Colony: A Tale of Exile, Justice and Britain's Colonial Legacy».

reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Публікації на тему
Інші книги автора
Спіннер