Шлюбний договір

Шлюбний договір

1 відгук

Серія:

Видавництво:

Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ677036У
ISBN: 978-617-09-3884-8
Вага: 0.535
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 496
Рік видання: 2019
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза, Пригодницький роман, Трилер, Мелодрама
Обкладинка: Тверда
Переклад: Олексій Чупа

Вона — Еліс, молодий юрист, яка подає великі надії. Він — Джейк, успішний психотерапевт. Разом вони чудова закохана пара, попереду у якої блискуче майбутнє. Та одного дня вони бездумно підписують один договір, і життя летить шкереберть. Захоплива і дуже оригінальна історія випробування кохання.

Читати повністю
Мішель Річмонд
Мішель Річмонд
(12.11.1970) Мішель Річмонд — авторка семи романів, зокрема "Сон синьої кімнати" (Dream of the Blue Room, 2003), "Рік туману" (The Year of Fog, 2007), "Ти його не знаєш" (No One You Know, 2008). Українською перекладено роман "Шлюбний договір" (The Marriage Pact, 2017), що вийшов 2019 року у видавництві "Фабула". Розповіді й нариси Мішель Річмонд друкуються в журналах Glimmer Train, Playboy, The Oxford American та ін. Авторка удостоєна премій Асоціації письменників і літературного журналу Mississippi review. Дебютна книжка Річмонд, збірка оповідань "Дівчина в сукні" (The Girl in the Fall-Away Dress, 2001), перемогла на The AWP Award 2000 у номінації "Коротка проза". Роман "Рік туману" (перша назва — Ocean Beach) номінований на престижну нагороду Grand prix des lectrices de Elle, а також це одна з найкращих книжок 2007 року за версією Library Journal і бестселер New York Times. Мішель народилася в місті Мобайл, штат Алабама, а зараз із чоловіком і сином живе в Сан-Франциско, де і працює над новим романом. Зараз Мішель Річмонд — членкиня Гільдії авторів США.
Читати повністю
Шлюбний договір
Шлюбний договір
Шлюбний договір
Шлюбний договір
Шлюбний договір
Шлюбний договір
Шлюбний договір
Шлюбний договір
User Natalia
14.11.2020
Історія в книзі цікава, взагалі тримає до останньої сторінки. Розв'язка не банальна, і під стать всьому що відбувається у цій дивній організації. Але є дуже багато питань до видавництва. Я ще нікои не бачили стільки одруків і помилок в одній книжці. Наприклад, чомусь постійно було слово "по5том", були помилки коли якусь букву не ту в слові поставили, чи лишня. Про русизми, як ото "п'ятничний вечір", замість "вечора п'ятниці" я вже мовчу. Саме тому 3 зіроки, бо на це не можливо не звертати увагу під час читання.
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер