Новинка
Щоденники вбивцебота. Всі системи: небезпека. Книга 1

Щоденники вбивцебота. Всі системи: небезпека. Книга 1

0 відгуків

Видавництво:

Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника: Z102032У
ISBN: 978-617-8023-73-7
Вага: 0.295
Розміри, мм: 130х210
Кількість сторінок: 152
Рік видання: 2023
Мова видання: Українська
Жанр: Фантастика й фентезі
Обкладинка: Тверда

Перша книга фантастичного циклу «Щоденники вбивцебота»,  відзначеного преміями Hugo  та Nebula і визнаного бестселером  «New York Times» та «USA Today».
У 2018 році  повість стала переможцем одразу чотирьох  найпрестижніших літературних премій:  Hugo, Nebula, Alex та  Locus.


Світ майбутнього. Космічними подорожами та планетарними місіями керують бізнес-компанії. Командам дослідників надають у супровід вартових андроїдів — заради безпеки. Але в суспільстві, де контракти укладають з тими, хто запропонує найнижчу ціну, не надто переймаються безпекою… На далекій планеті команда науковців веде дослідження під наглядом наділеного самосвідомістю вартмеха, що хакнув свій модуль контролю і називає себе (але не вголос) вбивцеботом. Він не прагне тісних стосунків з людьми і по-справжньому хоче тільки одного: аби його лишили самого на достатньо довгий час і він міг розібратися в собі. Та коли з іншою дослідницькою групою стається лихо, вчені та їхній вбивцебот мусять докопатися до правди, щоби вижити.

Читати повністю
Марта Веллс
Марта Веллс

(01.09.1964) Марта Веллс — американська письменниця, що пише в жанрі наукової фантастики та фентезі.

Веллс отримала чотири нагороди Hugo, дві нагороди Nebula та три нагороди Locus за свій науково-фантастичний цикл «Щоденники вбивцебота». 

 

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер