Щаслива катастрофа

Щаслива катастрофа

0 відгуків

Видавництво:

Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника: 012242
ISBN: 9786178280963
Вага: 0.57
Розміри, мм: 150х225
Кількість сторінок: 400
Рік видання: 2024
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза, Мелодрама
Обкладинка: Тверда

Марні Макґров і Патрик Ділейні закохані одне в одного й живуть разом уже кілька років, достатньо, щоб зрозуміти, що в парі неможливо досягти ідеальної злагоди. І все ж таки є дещо, над чим, можливо, варто було б замислитися: Марні експресивна — Патрик заглиблений у себе. Вона радіє змінам — він віддає перевагу стабільності. Вона бачить шлюб і батьківство в їхньому майбутньому, а йому закриває обрій тінь трагедії, що сталася раніше. І ось восьмирічний сюрприз із минулого Патрика з’являється на порозі, вдирається в їхні життя — і це перевертає все. Хоча це не зовсім ті зміни, які вона передбачала, Марні вмить сприймає їх як появу сім’ї. Але Патрик, боячись нового болю, тікає в себе. Раптом дві дуже різні частини прекрасного цілого стає дедалі важче сумістити. Як Марні може довіряти магії Всесвіту, коли він, здається, робить усе можливе, щоб збити її з ніг? Але в деяких історіях кохання варто почекати. І взагалі, що таке кохання без дещиці хаосу?

Читати повністю
Медді Довсон
Медді Довсон

Медді Доусон — американська письменниця. Спеціалізується чікліті, різновиді жіночої прози з романтичним сюжетом, написаний легко та з гумором.

Письменниця народилася в сім'ї дивакуватих оповідачів на Півдні. Працюючи вчителькою на заміну, продавчинею, офіціанткою, вихователькою в садку, друкуючи історії хвороб, доглядаючи за котами, приймаючи замовлення на виготовлення весільних запрошень, наглядаючи за справністю електрокардіографа та готуючи тако в ресторанчику, вона не з'їхала з глузду лише тому, що вигадувала різноманітні оповіді. Нині авторка численних бестселерів мешкає разом із чоловіком у Ґілфорді, штат Коннектикут.

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Публікації на тему
Інші книги автора
Спіннер