Sapiens. Основи цивілізації. Том 2

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: 012114
ISBN: 9786175481516
Вага: 0.956
Розміри, мм: 210х280
Кількість сторінок: 256
Рік видання: 2023
Мова видання: Українська
Жанр: Науково-популярна
Обкладинка: Тверда

Це другий том графічної адаптації світового бестселера Ювала Ноя Харарі «Людина розумна: Коротка історія людства», виданого у 60 країнах світу. У першому томі «Sapiens. Історія народження людства» автори ознайомили нас з історією появи людини й початку її панування над світом природи. У цій книзі йдеться про наступні віхи історії, як-от аграрну революцію, виникнення письма. Але автори не просто констатують відомі факти, а ставлять запитання про те, яке ж значення для людини мало культивування рослин, одомашнення тварин, перехід на осілий спосіб життя. - Чим відрізняються закони Хаммурапі та Декларація незалежності США, між якими часова відстань у понад 3000 років? - Коли виникла бюрократія і, найголовніше, чому?

Автори пропонують нам критично поглянути на історичні процеси і спонукають до роздумів про те, чи історія справді детермінована. У дотепному детективному стилі, разом із героями, які вже зустрічалися на сторінках першого тому й новими помічниками — Мефістофелем, Кафкою, Джеферсоном, доктором Флемінґом.

Читати повністю
Ювал Ной Харарі
Ювал Ной Харарі

(24.02.1976) Юваль Ной Харарі — ізраїльський історик, доктор філософії, професор, визнаний фахівець в області військової історії.

Від 2005 року викладає у Єврейському університеті в Єрусалимі, досліджує військову та універсальну історію. Його науково-популярна монографія «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього» стала міжнародним бестселером. В Ізраїлі він став настільки добре відомим, що регулярно пише колонки для газети Haaretz.

Читати повністю
Давід Вандермойлен
Давід Вандермойлен
Читати повністю
Даніель Касанаве
Даніель Касанаве
Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги автора
Спіннер