Акція
Росс Полдарк

Серія:

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ677025У
ISBN: 978-617-09-3939-5
Вага: 0.53
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 480
Рік видання: 2018
Мова видання: Українська
Жанр: Драма, Історичний роман, Мелодрама
Обкладинка: Тверда
Переклад: Тетяна Мухамедшина
Продовження захопливої історичної саги. - Історія старовинного роду від одного з найвидатніших британських авторів ХХ століття, яку він продовжив за 20 років після написання перших чотирьох книжок, які були написані ще у 40-ві роки минулого століття. - За свої літературні заслуги письменник отримав почесний титул офіцера ордена Британської імперії. - «Полдарки» мають у сучасній Англії заслужену популярність і любов читачів, які називають їх англійськими «Звіяними вітром». Головні події цієї саги розгортаються наприкінці XVIII — у першій чверті XIX століття, місце дії — англійське графство Корнуолл. Там є про все. Катастрофи двох суден біля володінь Росса Подарка, звинувачення у підбурюванні місцевого населення до пограбування напівзатонулих бригантин, недруги, що прагнуть скористатися цією ситуацією, щоб покінчити з непокірним власником маєтку. На читача чекають описи драматичних подій, відверта розповідь про глибоку кризу в подружньому житті Росса й Демельзи та про кохання юних Керолайн Бенвенен та Дуайта Еніса. ВВС уже двічі адаптувала весь цикл у вигляді телесеріалу. Перший раз - у 1975–1977 роках, другий - у 2015 році, показ четвертого сезону якого щойно закінчився у Великій Британії. П’ятий сезон заплановано на 2019 р. Відеовидання «Полдарки» стало другою найбільш продаваною костюмованою драмою, поступившись лише «Гордості й упередженню», адаптації роману Джейн Остін.
Читати повністю
Вінстон Ґрем
Вінстон Ґрем
(30.06.1908-10.07.2003) — автор сорока романів, зокрема "Блукаюча тростина", "Ангел, перлина і божок", "Стефані і трепет". Його романи перекладені багатьма мовами, за романами серії "Полдарки" було поставлено два телесеріали, що демонструвались у двадцяти чотирьох країнах. За восьмим романом із серії "Полдарки", "Чужинець із-за моря", було створено двогодинну телевізійну програму, а телевізійний п’ятисерійний фільм за його раннім романом "Забута історія" отримав срібну медаль на Нью-Йоркському кінофестивалі. Шість романів Вінстона Ґрема було зафільмовано для широкого екрана, найвідоміший із них — "Марні", режисером картини був Альфред Гічкок. Вінстон Ґрем був членом королівського літературного товариства, й у 1983 році його було нагороджено орденом Британської імперії (OBE).
Читати повністю
Росс Полдарк
Росс Полдарк
Росс Полдарк
Росс Полдарк
Росс Полдарк
Росс Полдарк
Росс Полдарк
Росс Полдарк
User Надія
07.11.2023
Дивилась Серіал "Полдарк" , дуже подобаються головні герої і історія їх життя , тепер ще й книги купила всі чотири.
User Ірина Р.
05.11.2023
Ця книга з мого улюбленого жанру - історичний роман. Досить легко читається, має захоплюючий сюжет. За свою ціну, ще і в українському перекладі - це те, що потрібно. На черзі наступна книга з цієї серії.
User tanya_drakoshka
01.02.2022
Роман дуже легко читається, сюжет захоплює з перших сторінок, відчуття наче ти сам перебуваєш в описаному часі та в старій Англії. Головний герой не ідеальний, але він імпонує. Прочитавши першу книгу, неможливо не взятися за продовження.
Показати ще
Публікації на тему
Разом дешевше
Ціна комплекту
Паперова
928,00 грн
1160,00 грн
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер