Правила розвитку мозку дитини

Правила розвитку мозку дитини

0 відгуків

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: 012768
ISBN: 9786178277604
Вага: 0.4
Розміри, мм: 140х210
Кількість сторінок: 288
Рік видання: 2024
Мова видання: Українська
Жанр: Психологія, Науково-популярна
Обкладинка: Тверда

«Правила розвитку мозку дитини» — бестселер New York Times, національний бестселер США. У чарівних і кумедних історіях автор ділиться педагогічним досвідом і розповідає, що сучасна наука дізналася про розвиток мозку. Що може зробити жінка під час вагітності для розвитку своєї дитини? Що більше впливає на майбутнє дитини — генетика чи виховання? Як впоратися із роздратуванням і спалахами люті? Молекулярний біолог та батько двох дітей Джон Медіна руйнує міфи про розвиток мозку дитини і відкриває очі на справжню суть популярних методів, препаратів та іграшок, які начебто зроблять вашу дитину генієм. Ви дізнаєтеся: де закінчується спадковість і починається виховання; чому чоловікам не завадило б зайнятися хатньою роботою; як працює інстинкт прив’язаності дитини до інших; чому розум і щастя нерозривні у вашому мозку; що є запорукою успішності у навчання; що робити, коли емоції б’ють через край.

Читати повністю
Джон Медіна
Джон Медіна

(19.01.1956) Доктор Джон Дж. Медіна — фахівець із молекулярної біології розвитку, сферою інтересу якого є гени, залучені до розвитку мозку, та генетика психічних розладів. Більшу частину свого професійного життя він провів як приватний консультант, здійснюючи наукові дослідження, пов’язані з психічним здоров’ям, у біотехнологічній та фармацевтичній галузях. Крім того, він консультує компанії з інших сфер бізнесу щодо питань менеджменту, освіти та інновацій; серед них Apple, Boeing, Microsoft й архітектурні фірми, як-от NBBJ.

Медіна є директором-засновником двох інститутів дослідження мозку та обіймає посаду на факультеті біоінженерії в Медичній школі Вашингтонського університету.

2004 року його було призначено на посаду афілійованого вченого в Національній інженерній академії США. Медіну було визнано видатним викладачем року в Інженерному коледжі Вашингтонського університету, педагогом року від «Merrill Dow Medical Education» і двічі — учителем року Біоінженерної студентської асоціації. Медіна був консультантом Освітньої комісії штатів і регулярно виступав на тему зв’язку між когнітивною нейробіологією й освітою.

Серед книжок Медіни — «Правила розвитку мозку дитини», «Правила мозку для роботи». Він також створив і презентував разом із The Teaching Company з міста Шантіллі у Вірджинії дванацтятигодинний лекційний курс «Ваш найкращий мозок» (Your Best Brain), що розповідає про основи когнітивної нейробіології.

Протягом усього життя Медіна захоплений тим, як наш розум реагує на інформацію та як він її організовує. Одружений чоловік і батько двох синів, він цікавиться можливостями науки про мозок впливати на те, як ми навчаємо наших дітей. На додачу до наукової праці, консультування та викладання, Медіна часто виступає перед держслужбовцями, бізнесменами, медичними фахівцями, керівниками шкіл і лідерами неприбуткових організацій.

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер