Побачення наосліп із життям

Побачення наосліп із життям

0 відгуків

Купуй українське та отримуй кешбек

Детальніше про умови акції

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: 010456
ISBN: 9786179522710
Вага: 0.3
Розміри, мм: 140х240
Кількість сторінок: 192
Рік видання: 2022
Мова видання: Українська
Жанр: Психологія
Обкладинка: Тверда

Реальна історія молодого хлопця, який упродовж 15 років ретельно приховував, що бачить тільки на 2%. У цій книзі автор розповідає, як і чому зробив це.

У віці 15 років Залія Кагаватте, сім’я якого походить із Шрі-Ланки, впродовж певного часу поступово втрачає зір. Лікарі стверджують, що колись він повністю осліпне. Йому радять кинути звичайну школу і піти до спеціалізованої, для дітей з вадами зору. Проте він мріє закінчити навчання, вступити до університету і мати повноцінне самостійне життя. Цілих 15 років він приховував свою фізичну ваду, аби мати можливість побудувати кар’єру у світі «зрячих людей». Тактильні відчуття, слух  та інтуїція замінили йому зір. Він працює старанніше, ніж інші, вивчає напам’ять необхідну інформацію за допомогою голосових технологій. Проте за свій шлях він платить високу ціну: самозречення, внутрішня самотність, залежності. Тільки після усвідомлення того, що не можна завжди жити в суцільній боротьбі із собою, він дійсно змирився і почав отримувати задоволення від життя.

Залія Кагаватте
Залія Кагаватте

(06.12.1969) Залія Кагаватте – німецький підприємець та письменник.

Виріс в Оснабрюці, Німеччина. Незважаючи на серйозні проблеми із зором, він міг існувати у світі зрячих: закінчив звичайну школу, здобув освіту за спеціальністю «Готельний менеджмент», зробив кар'єру у готельному та гастрономічному бізнесі. Заснував підприємство Saliya Projects GmbH um.

Залія видав свою автобіографічну книгу «Побачення наосліп із життям», яка зробила його відомим. Він часто став виступати на німецькомовному телебаченні. Кагаватте отримав нагороду «Життєвий шлях підприємця з обмеженими можливостями, що заслуговує на увагу» від фонду Lebensspur у Кельні. Біографія Залії була екранізована та випущена як аудіокнига.

Наразі письменник живе та працює в Гамбурзі.

reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Публікації на тему
Інші книги автора
Спіннер