Нудота

Серія:

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: 011941
ISBN: 9786175480687
Вага: 0.27
Розміри, мм: 135х205
Кількість сторінок: 256
Рік видання: 2022
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза
Обкладинка: Тверда

Щось починається й одразу завершується. Це просто подія, яка трапилась і яких регулярно трапляється чимало, чи вже пригода, що не надається до продовження і лише кінець надає їй сенсу? Що таке життя, і чи воно тотожне існуванню? І якщо ні, то що ж таке існування, якщо нудить і від того, й від того? Роман «Нудота» є майстерним художнім утіленням засадничих питань філософії екзистенціалізму, відповідей на які Жан-Поль Сартр дошукувався впродовж усього життя. Так само відповідей на ці питання дошукується головний герой книги — письменник Антуан Рокантен. Він нотує свої розмисли про абсурдність буття, еротично-сюрреалістичні видіння й нудотні міркування про ворожість довкілля, не підозрюючи, що ввіряє сторінкам щоденника суть існування — себе.

Читати повністю
Жан-Поль Сартр
Жан-Поль Сартр

(21.06.1905-15.04.1980) Жан-Поль Сартр — французький філософ, драматург, письменник, представник філософії атеїстичного екзистенціалізму. Лауреат Нобелівської премії з літератури 1964 року, від якої відмовився.

Сартр був одним із найвідоміших і найвпливовіших мислителів свого часу. Об'єктами його досліджень ставали свобода, буття, відчуження, любов, внутрішній світ людини. Сартр є автором багатьох робіт з філософії, художньої літератури, публіцистики. Найвідоміші твори — «Нудота» (1938), «Буття і ніщо» (1943), «Екзистенціалізм — це гуманізм» (1946).

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер