Не бреши мені. Книга 2

Не бреши мені. Книга 2

0 відгуків

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: Ч1528002У
ISBN: 9786170975263
Вага: 0.424
Розміри, мм: 130х200
Кількість сторінок: 304
Рік видання: 2022
Мова видання: Українська
Жанр: Young adult
Обкладинка: Тверда

Після інсценування власної смерті поп-зірка Ерік Торн змушений повернутися на сцену. Його кохана дівчина, колишня фанатка, Тесса має вдавати одну з його команди, щоб ніхто не дізнався про їхні стосунки, зокрема божевільний переслідувач Блер Дункан, який лишився на волі й досі стежить за нею. Та чи лише від нього слід чекати негараздів? Загадкове вбивство, таємні акаунти, підозрілі особи… Хто ховається за всім цим та чи вдасться Ерікові й Тессі нарешті позбавитися своїх фобій?

Читати повністю
А. В. Ґейґер
А. В. Ґейґер

А. В. Ґейґер — американська письменниця, авторка підліткових пригодницьких романів «Підпишись на мене знову» та «Не бреши мені».

За освітою – лікар-епідеміолог. Навчаючись у середній школі, у літньому таборі освоїла програмування. Їй завжди подобалися професії, у яких поєднуються творчість та логіка. Академічні інтереси включають психіатричне та репродуктивне здоров'я жінок, і вона 10 років відпрацювала дослідником громадської охорони здоров'я у Департаменті охорони здоров'я та психічної гігієни Нью-Йорка.

Другу кар'єру розпочала як мережевий автор. Її оригінальна художня література для підлітків отримала мільйони переглядів в Інтернеті з більш ніж 300 000 передплатників. Мережева версія підліткового романтичного трилера «Підпишись на мене знову» у 2015 році посіла перше місце у рейтингу Mystery/Thriller на Wattpad.

 У 2017 році Ґейґер дебютувала як письменниця, видавши на папері виправлений та розширений варіант «Підпишись на мене знову», згодом перекладений та опублікований більш ніж 10 мовами. 2018-го вийшло продовження – «Не бреши мені», а 2019-го видала свій третій, самостійний, роман «Злякані маленькі кролики».

А.В. Гейгер живе в Нью-Джерсі з чоловіком та двома дітьми. У вільний від літературної праці час разом зі своїми дітьми створює веселі відеоігри. У її останній грі «Мисливець за кроликами» кролик полює на пітона.

 

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги автора
Спіннер