«Матера» вам не наймичка, або Чому діти це... Прекрасно

«Матера» вам не наймичка, або Чому діти це... Прекрасно

0 відгуків

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: 009449
ISBN: 9786177960279
Вага: 0.315
Розміри, мм: 125х185
Кількість сторінок: 328
Рік видання: 2021
Мова видання: Українська
Жанр: Психологія
Обкладинка: М'яка

Немає значення, планували ви дітей чи ні, дивлячись на дві смужки тесту на вагітність, жінка все одно переживатиме купу суперечливих емоцій. І чоловік, коли дізнається, до речі, також.  

Ця книжка про реальне, живе, неідеальне материнство. Про матір, яка через призму гумору та самоіронії, використовуючи легку дозу елегантних матюків, намагається день перестояти і ніч протриматись. Від тесту на вагітність до баталій у садочку. Про перші купання, зуби, соплі й незручні запитання. Поважною ходою пройдемося по всіх періодах материнства, намагаючись триматися курсу на збереження здорового глузду та душевної рівноваги. Розберемо стереотипи, зруйнуємо шаблони, ніжно «знешкодимо» бабу. Виробимо імунітет до непрошених порад і забобонів. Ця книжка для мам, щоб підтримати і надихнути; майбутніх мам, щоб налаштуватись і знати, чого чекати; бабусь, щоб згадати і пережити знову; і татусів, щоб краще зрозуміти всіх цих дам.

 

Читати повністю
Катя Бльостка
Катя Бльостка

Катя Бльостка — «матера» чотирьох синів, блогерка. Народилась і виросла в смт Гоща Рівненської області. У 2014-му переїхала у США.

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер