«Кишенькова книга емоційного інтелекту» Джила Хессона — дуже практична книжка, сповнена ідеями та прийомами, які допоможуть вам зрозуміти та навчитися керувати емоціями.
superadmin
22.01.2021
Відгук від katemolochko
«Якщо у вашому житті щось пішло не туди, не йдіть слідом...»
© Роджер Бенсон
🔹 Про що книжка?
✅ Розуміння емоцій
✅ Керування емоціями
✅ Розвиток емоційного інтелекту
✅ Розвиток соціального інтелекту
Фактично перший розділ – короткий огляд загальної теорії, а потім усі три розділи мають однакову структуру – теорія про конкретну тему [найчастіше – конкретну емоцію] й добірка практичних вправ/технік, щоби покращити свої скіли в цій темі 💪
🔹 Враження
Мені книжка сподобалася 😊 Я не очікувала від неї чогось, крім того, що обіцяє заголовок. А це той випадок, коли заголовок повністю відповідає змісту 😁 Кишенькова книжка ЕІ з добіркою невеличких вправ.
Здається, дуже актуальна тема сьогодні! І якби кожен.. кожен прочитав і носив у своїй «кишені» цю книжку, щоб у відповідний момент повернутися до потрібного розділу, тоду… Ох, тоді життя було б трошки приємніше 😌
Мрії-мрії
kateruna21kateruna
04.05.2020
Кишенькова книжка про емоційний інтелект
⠀
Для кого книжка?
? Для тих, хто тільки нещодавно почав цікавитися емоційним інтелектом.
? Для тих, хоче навчитися керувати емоціями.
? Для тих, хто вже багато читав про емоції, але хоче підсумувати для себе все вивчене / прочитане.
? Для тих, хто веде лекції, тренінги або курси, де є блок про емоційний інтелект. Щоб написати цікавий та інформативний виступ без «мудрованих» професійних фраз.
⠀
Чотири частини:
? Розуміння емоцій – звідки емоції походять і навіщо вони взагалі. Ви ж знаєте, що не існує позитивних і негативних емоцій. Всі емоції потрібні.
? Керування емоціями – про сум, збентеження, самотність, стрес, ревнощі, заздрість. Не зі всім згодна, але читати було цікаво.
? Розвиток емоційного інтелекту – ця частина була мені найкориснішою. Про деякі теми тепер хочу дізнатися більше, а дещо знадобиться мені у роботі.
? Розвиток соціального інтелекту – розділ або не допрацьований, або просто тут недоречний. «Керування чиїмось гнівом» чи «Керування чиєюсь розчарованістю». Не зрозуміла, навіщо. Можна підтримати людину і контейнерувати свої емоції, але чужі – може, це для тих, хто працює в колективі.
⠀
Книжка практично без води – це плюс. Але й без даних досліджень чи наукових підтверджень інформації – це мінус. Всього про емоції на 176 сторінках ну ніяк не помістиш – це я розумію.
⠀
Книжка сподобалася. Маю від видавництва «Фабула» це «Емоційний шантаж» і «Емоційний успіх». Буду читати, коли повернуся до Києва.⠀