Коли говорять гармати… Антологія української воєнної прози ХХ століття

Коли говорять гармати… Антологія української воєнної прози ХХ століття

0 відгуків

Видавництво:

Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: 012300
ISBN: 9786178107536
Вага: 0.518
Розміри, мм: 145х205
Кількість сторінок: 408
Рік видання: 2023
Мова видання: Українська
Жанр: Класика
Обкладинка: Тверда

Війна — це завжди боротьба — за себе і з собою. Це душевні метання і звіряче прагнення вижити попри будь-що. Та навіть за таких умов люди намагаються зберегти духовність і культуру. Прикладом цього є тексти антології «Коли говорять гамати», створені під час і після непростих часів визвольної боротьби.

До антології увійшли тексти на довколавоєнну тематику Г. Косинки, Л. Первомайського, В. Підмогильного, І. Сенченка, О. Слісаренка, Г. Тютюнника, М. Хвильового, Ю. Яновського. У них висвітлено атмосферу громадянської братовбивчої війни, червоного терору, навали гітлерівських нацистів і наслідки фашистської політики для всієї Європи, а також поневіряння дітей війни, відірваних від коріння й батьківської землі.

Упорядниця Віра Агеєва.

Читати повністю
Віра Агеєва
Віра Агеєва

(30.07.1958) Віра Агеєва — українська літературознавиця, літературна критикиня та гендерна дослідниця. Співзасновниця Київського інституту ґендерних досліджень. Докторка філологічних наук (1995). Лавреатка Шевченківської премії (1996), Премії Петра Могили (2008). Членкиня журі премії «Книга року ВВС».

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги автора
Спіннер