Фіалки в березні

Фіалки в березні

0 відгуків

Купуй українське та отримуй кешбек

Детальніше про умови акції

Видавництво:

Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника: 015262
ISBN: 9786171713093
Вага: 0.36
Розміри, мм: 130х200
Кількість сторінок: 352
Рік видання: 2025
Мова видання: Українська
Жанр: Сучасна проза, Мелодрама
Обкладинка: Тверда

У гостроцікавій та драматичній, тропічно-спекотній, зворушливій та місцями гумористичній книзі «Фіалки в березні» Сари Джіо на вас чекає  більше і глибше ніж просто сентиментальна література. Шукачі складних емоційних переживань та історій кохання на тлі заколисливого океанського шуму — увага! Прихильники заплутаних детективних пригод, загадок та переплетінь теперішнього з минулим — приготуйтеся!  Усі, хто має guilty pleasure читати чужі щоденники, але не робить цього, бо занадто вихований — тепер можна! 

Уявіть океанський ретріт. Коли через особисту драму та творчу кризу тікаєте світ за очі до двоюрідної бабусі на острів дитинства. Але люди там якісь дивні, і ніби змовилися між собою.  І мало того, що там на вашу голову звалюється щоденник таємничої незнайомки, історія якої не дає спокійно жити цілому острову… Так ви ще й зустрічаєте нове кохання! І мало того — бабуся шалено проти й намагається всіляко завадити розвитку цих відносин. Книга «Фіалки в березні» — це подорож спершу на острів Брейнбридж, а тоді у далекий 1943 рік. Динамічний потік сюжету. Темні й тривожні  «привіти» з минулого. Тож хто ти, таємнича Естер? Яке відношення до твоєї трагедії має головна героїня Емілі і що в біса не так з островом дитинства? Дізнаємося зі сторінок роману. 

У романі «Фіалки в березні» Сара Джіо, як майстерна садівниця слова, засіває серце любов’ю, мозок — азартом розслідування, а душу — яскравими враженнями та надією на краще «завтра». Додайте сюди ще й карколомні сюжетні повороти, захопливе розслідування та фірмовий троп Сари Джіо з хронологічним розгалуженням  — і отримаєте п’янкий літературний коктейль, який захочеться неквапно смакувати затишними вечорами.

Переклад - Т. Скрипник.

Сара Джіо
Сара Джіо

(18.02.1978) Сара Джіо — американська письменниця, авторка сентиментальних романів.

Крім літературної творчості, є постійним колумністом у журналі «Glamour», пише для таких видань, як The New York Times, Redbook, Oprah Magazine, Marie Claire та ін.

reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Інші книги автора
Спіннер