Добрі передвісники

Видавництво:

Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника: 010956
ISBN: 9789669487902
Вага: 0.52
Розміри, мм: 130х200
Кількість сторінок: 472
Рік видання: 2023
Мова видання: Українська
Жанр: Фантастика й фентезі
Обкладинка: Тверда

Як каже нам книга «Ґрунтовних й вичерпних пророцтв Агнеси Оглашенної» (а цій книзі треба вірити, бо це єдина у світі книга пророцтв, що справджуються), кінець світу прийде в суботу. Якщо точніше, то оцієї суботи, що на наступному тижні. Якраз перед вечерею. Добро та Зло збирають армії, жаби проливаються дощем, Атлантида піднімається з морських глибин… Усе було б згідно із задумом Божим, якби не двійко незвичайних союзників: вибагливий янгол-букініст та стильний демон-авантюрист. Обидва живуть серед смертних від Самого Початку, і таке життя їм вельми до вподоби - тож вони не горять бажанням попрощатися із таким звичним світом. А ще, здається, хтось загубив Антихриста. . .

Неймовірно веселий фантастичний роман, створений завдяки співпраці авторів-бестселерів міжнародного рівня Нілом Ґейманом і Террі Пратчеттом!

Читати повністю
Ніл Ґейман
Ніл Ґейман

(10.11.1960) Ніл Ґейман — англійський письменник художньої літератури, романів, коміксів, графічних романів, документальної літератури, аудіотеатру та сценарист.

Серед найвідоміших робіт письменника серія коміксів «Пісочна людина» та романи «Зоряний пил», «Американські боги», «Кораліна» та «Книга кладовища». Він отримав безліч нагород, у тому числі премії Ґ’юго, Неб'юла та Брема Стокера, а також медалі Ньюбері та Карнеґі.

Читати повністю
Террі Пратчетт
Террі Пратчетт

(28.04.1948-12.03.2015) Террі Пратчетт — англійський письменник-фантаст. Найбільшу відомість Пратчетту приніс цикл сатиричного фентезі про Дискосвіт та написаний в співавторстві з Нілом Ґейманом роман «Добрі передвісники».

Читати повністю
reviews_image
На даний момент список відгуків порожній
Залиште свій відгук про товар
Публікації на тему
Ще трохи свята. ТОП-5
27.12.2023
Що читати
Ще трохи свята. ТОП-5
Інші книги автора
Спіннер