Червона літера

Видавництво:

Товар тимчасово відсутній
Додаткова інформація
Код виробника:ФБ673001У
ISBN:9786170930729
Вага:0.33
Розміри, мм:130x185
Кількість сторінок:288
Рік видання:2017
Мова видання:Українська
Жанр:Драма, Класика, Мелодрама
Обкладинка:Тверда
Переклад:Вікторія Меренкова
Код виробника:ФБ1056045У
ISBN:978-617-09-4910-3
Кількість сторінок:288
Рік видання:2017
Мова видання:Українська
Жанр:Драма, Класика, Мелодрама
Формати файлiв:

Історія, яка розказана в романі, — романтичний і жорстокий трикутник. Естер Прин — юна красуня, дружина літнього вченого-фаната, була розлучена з чоловіком протягом двох років, коли її відвезли з рідної Англії до Нового Світу. Самотня, без друзів та родини, вона закохується в молодого священика Артура Димсдейла і зачинає від нього дочку. Це не залишається таємницею ні для чоловіка, ні для пуританського оточення молодої жінки.

Читати повністю
Натаніель Готорн
Натаніель Готорн
Читати повністю
Червона літера
Червона літера
Червона літера
Червона літера
Червона літера
User Софія Яріш
12.04.2022
Американська класика у всій красі! Сюжет, який у свої часи викликав великий шквал критики та несприйняття, викликає відчуття несправедливості та співчуття одночасно. Варто прочитати, хоча б щоб зрозуміти рівень суспільної упередженості минулих століть. Загалом, рекомендую!
User Настя Годорак
07.03.2021
Книга перевершила всі сподівання. Приступала до неї, чомусь упереджено. Отримала цікавий, динамічний роман про кохання. Так гарно, про любов , вміють писати лиш чоловіки. Книга про те, що любити - це прекрасно, а ненавидіти можна. І обережно, головна героїня Естер надихне вас уважно прислухатися до свого серця♥️.
User superadmin
03.02.2021
Відгук від a_woman_who_reads . Нарешті заповнила свій величезний пробіл в американській класиці і прочитала цю невеличку історію, яка вражала своїх сучасників контраверсійністю. Її миттєво розкуповували, про неї говорили. . Через неї Н. Готорну з родиною довелося навіть покинути рідний Салем (так-так, той самий у якому колись т. зв. "відьмам" несолодко велося). . Це історичний роман, події якого автор позиціонує як реалістичні (деякі дослідники стверджують, що книга може віддалено базуватися на історії однієї жінки, але звали її не Естер Прин). . 17 століття, Бостон, Массачусетс. Пуританське поселення. Судді виносять "дуже милостивий вирок" красуні Естер Прин, яка народила дитину поза шлюбом: до кінця днів вона мусить носити на собі тавро зрадниці - яскраву червону брошку у вигляді літери "А" (Adulteress - перелюбниця). . З цим тавром і дитиною на руках Естер, гнана усіма, залишається жити у рідному поселенні, намагаючись таким чином спокутувати свою гріх. А що ж тато? - спитаєте ви. А тато несе на собі тягар глобальних проблем і картається, звісно, також, але по тихому, бо навіщо йому взагалі осьцеотусе (ой, ну прямо сюрприз-сюрприз 😑). Естер-то сильна, вона непогано тримається, а його ніжна душа не витримає суспільного осуду. . Одним словом, за жизнь книга. Про відповідальність, про гріх, про помсту, про мужність і боягузтво. . Рада, що нарешті прочитала цю знакову для американської літератури книгу. Чесно кажучи, думала, що бомбитиме мене сильніше.
Показати ще
Інші книги з цієї серії
Акція
Санін Михайло Арцибашев
Паперова
75,00 грн
150,00 грн
Додати у кошик