Акція
Батьки в шоці
  • Безкоштовна доставка від 390 грн

Видавництво:

До кінця акції залишилося
00
дн
00
год
00
хв
00
сек
Додати у кошик
Додаткова інформація
Код виробника: ФБ722005У
ISBN: 978-617-09-3855-8
Вага: 0.505
Розміри, мм: 130x200
Кількість сторінок: 400
Рік видання: 2018
Мова видання: Українська
Жанр: Психологія
Обкладинка: Тверда
Переклад: Ірина Семенюк

Книга «Батьки в шоці» розкриває стереотипні принципи виховання дітей, що насправді не дають очікуваного ефекту. Натомість автори наводять більш ефективні, сучасні підходи до виховання дітей. Провівши науковий аналіз, автори доводять, що більшість стратегій сучасного суспільства щодо виховання дітей призводять до зворотного ефекту - тому, що ключові зміни у суспільстві в науці були пропущені. Нічого подібного до інструкції з виховання дітей, NurtureShock потрапляє в суть того, як ми ростемо, вчимося і живемо. Книга поетапно пояснює як виховувати дитину під час її росту, навчання та подальшого життя. Бестселер New York Times. Одна з найбільш продаваних книжок 2009 року на Amazon.

По Бронсон
По Бронсон
(14.03.1955) По Бронсон — американський письменник та журналіст. Статті По Бронсона та Ешлі Меррімен на тему науки про дітей, написані для New York Magazine, виграли журналістську премію від Американської асоціації сприяння розвитку науки, а також "Нагороду Кларіон" від Асоціації жінок у сфері комунікацій. Їхні статті для Time Magazine здобули нагороду за визначну журналістику від Ради сучасних сімей. По Бронсон — автор п’яти книг, одна з них — "Що мені робити з моїм життям?" — увійшла до списку бестселерів New York Times. Бронсон має дружину та двох дітей, проживає в Сан-Франциско
Ешлі Меррімен
Ешлі Меррімен
Ідеї Ешлі Меррімен змінюють погляди людей на життя. Вона є співавтором двох бестселерів New York Times — "Наука про перемогу та поразку" і "Батькі в шоці". Разом з По Бронсоном Меррімен познайомила світ з Керол Двек та її тепер уже відомою концепцією розумового росту. Авторка привернула увагу людей до творчого підходу до науки. Вона використовує найновіші наукові досягнення, щоб зрозуміти, як характер впливає на лідерство та успіх - як навчити людей бути кращими. Особливо, коли справи йдуть кепсько. Ешлі Меррімен виступала з докладами більш ніж на 200 майданчиках: Аспенський інститут, Staples, Військова академія США (West Point), Джорджтаунський університет, FOX, Англійський інститут спорту та багато інших.
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
Батьки в шоці
User superadmin
01.02.2021
Відгук від ann_ostapchyk Пам’ятає фразу: «Станеш мамою - зрозумієш». Ну от, зараз я розумію цю фразу на усі 100%! Повірте, допоки у вас немає дітей, ви нічого з того не зрозумієте, незнаю як це працює, але працює. ⠀ Автори пропонують з нового ракурсу глянути на виховання. Розказують про все і ще більше. Бо ж бути батьками - це бути поваром, аніматором, лікарем, філософом і ще бездіч ролей, де ваш бос - ваша манюня. Поради ж такі, до яких прислухаюсь однозначно, хоча є і таке з чим я б поспорила. Гарна думка про те, що так званий «батьківський інстинкт» він є. На нього звичайно потрібно опиратися, але буде значно легше якщо ви будете обізнані в різних батьківських питаннях: прикорму, гв, прорізу ванні зубів, купанні чи таких різних штук. «Попереджений - значить озброєний». ⠀ «Батьківський інстинкт» повинен підказати нам, як виховувати дитину, але регулярно батьки стикаються з тим, що не знають, як діяти правильно, адже не отримують очікуваного ефекту. Про вікові особливості (мені дуже зайшло). ⠀ «Виховальний шок» — термін, що зазвичай уживається, коли мова йде про паніку, поширену серед молодих батьків, коли так званий «чарівний фонтан знань» ніяк не вмикається.) ⠀ А ви знали, що Діти по всьому світі стали на одну годину менше спати порівняно з тим, що було 20 років тому. Ціна за це: нижчі показники IQ-тесту, погіршення емоційного стану, синдром порушення активності і уваги, а також ожиріння. ⠀ А чому діти обманюють? Автор розказують, що чотирирічні діти кажуть неправду раз на дві години, тоді як шестирічні — раз на годину. Кілька дітей були винятками. За даними цих же досліджень, 96% усіх дітей говорять неправду. більша частина випадків брехні — спроба приховати провину. ⠀ Ось такі от справи.
Публікації на тему
Інші книги з цієї серії
Спіннер
Інші книги автора
Спіннер