Відновлюємо відправку книжок!

Відновлюємо відправку книжок!
Друзі!Ми відновлюємо відправку замовлень!У березні нам вдалося перевезти частину складу із Харкова до більш безпечного місця та почати обробку та відправку замовлень. Це була тимчасова міра, і пізніше ми відновили відправку замовлень з нашого основного складу в Харкові. Ситуація в Харкові залишається важкою, тому уважно ознайомтеся із умовами відправки замовлень.Умови нашої роботи дещо змінилися:
  • Усі замовлення приймаються тільки на умовах передплати та відправляються Новою поштою. Перевірити відділення Нової Пошти, що працюють, можна ТУТ 
  • Кількість працівників нашої інтернет-книгарні суттєво зменшилася, ми працюємо відділено із різних міст світу, тому комунікації уповільнюються, й збільшується час на обробку та відправку замовлень. Поки що орієнтуємося на 4-5 робочих днів. Субота та неділя вихідні.
  • Наш кол-центр працює, але не всі оператори мають обладнання для телефонії, тому із запитаннями краще звертатися на нашу електронну адресу: client@fabulabook.com
  • На жаль, ми не маємо можливості поки що виконати свої зобов’язання по Передзамовленням, тому ви можете написати на пошту номер замовлення, і ми повернемо вам кошти. Усіх, хто має можливість почекати, запевняємо, що ви неодмінно отримаєте свої книжки. Заздалегіть дякуємо за довіру та підтримку!

🔥 Останнє й найважливіше!

🇺🇦 Ми переможемо! Вірте в наші ЗСУ, допомагайте один одному та бережіть себе 💙💛