Відновлюємо відправку книжок!

Друзі!

Ми відновлюємо відправку замовлень!

У березні нам вдалося перевезти частину складу із Харкова до більш безпечного місця та почати обробку та відправку замовлень. Це була тимчасова міра, і пізніше ми відновили відправку замовлень з нашого основного складу в Харкові. Ситуація в Харкові залишається важкою, тому уважно ознайомтеся із умовами відправки замовлень.

Умови нашої роботи дещо змінилися:

  • Усі замовлення приймаються тільки на умовах передплати та відправляються Новою поштою. Перевірити відділення Нової Пошти, що працюють, можна ТУТ 
  • Кількість працівників нашої інтернет-книгарні суттєво зменшилася, ми працюємо відділено із різних міст світу, тому комунікації уповільнюються, й збільшується час на обробку та відправку замовлень. Поки що орієнтуємося на 4-5 робочих днів. Субота та неділя вихідні.
  • Наш кол-центр працює, але не всі оператори мають обладнання для телефонії, тому із запитаннями краще звертатися на нашу електронну адресу: client@fabulabook.com
  • На жаль, ми не маємо можливості поки що виконати свої зобов’язання по Передзамовленням, тому ви можете написати на пошту номер замовлення, і ми повернемо вам кошти. Усіх, хто має можливість почекати, запевняємо, що ви неодмінно отримаєте свої книжки. Заздалегіть дякуємо за довіру та підтримку!

🔥 Останнє й найважливіше!

🇺🇦 Ми переможемо! Вірте в наші ЗСУ, допомагайте один одному та бережіть себе 💙💛

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
На обрані книжки
Діє до 17.12.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями