У нас сім п’ятниць на тиждень!

Ви ж, напевно, знаєте, що термін «чорна п’ятниця» виник у США в 1960-х роках. Спочатку п’ятниця після Дня подяки отримала таку не дуже радісну назву через великі затори, що виникали на дорогах, коли люди масово поверталися додому після святкування Дня подяки. Але пізніше цю назву почали пов’язувати з початком сезону шалених різдвяних та новорічних розпродажів.

Не так давно Чорна п’ятниця прийшла і в Україну. Але українці проводять її на свій лад, як це було і з іншими заокеанськими святами. Ну не святкуємо  ми День подяки, то чому ми повинні чекати до п’ятниці?! Та й таке — нехай у нас буде сім п’ятниць на тиждень, для нас це ментально значно ближче!

Отже, від 23 до 29 листопада у нас будуть тільки п’ятниці! З цікавими акційними пропозиціями та знижками до -70%!

Увага! Наші супер-знижки розподсюджуються як паперові, так і електронні видання.

Усі електронні книги ви можете замовити зі знижкою -40% тільки на нашому сайті.

 

Знижки на паперові книжки від -20% до -70% діють також на сторінках наших соціальних мереж Facebook та Instagram. Ціни на паперові книги стартують з 24 грн!

Кожного дня протягом тижня ми будемо робити публікації з гештегом #ФабулаЧП — це щоденні добірки з найбільш хітовим нон-фікшеном, бестселерами художки, мотиваційними книжками, науково-технічною та бізнес-літературою.

До приємних цін додаємо БЕЗКОШТОВНУ  доставку Укрпоштою при замовленні від 100 грн. При замовленні від 500 грн діє БЕЗКОШТОВНА доставка у межах України будь-яким перевізником до відділення або кур’єром до квартири.

Зима близько — краще довгих вечорів з книгою можуть бути тільки довгі вечори із запасом книг!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Ціни навпіл
X
-50%
на обрані книжки
Діє до 31.01.2023
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями