#ЩоЧитатиВихідними. Запаморочливе


Не все й не завжди відбувається гладко і так, як ми того хочемо. На це є багато причин. У сьогоднішній добірці несподівано опинились дві книжки, які так чи інакше намагаються зрозуміти,  чому людині інколи надто важко контролювати своє життя. Вийшло доволі цікаво.

 

Відкриє нашу постійну рубрику #ЩоЧитатиВихідними новенький трилер нашого улюбленого французького письменника   Франка Тільє — «Запаморочення». Головний герой альпініст Жонатан одного дня прокидається не у своєму ліжку й навіть не у наметі на вершині чергової підкореної гори, а на дні дивної, до того ж до біса холодної печери, прикутим ланцюгом до скелі за зап’ястя. Поруч з ним, на щастя його, собака, а ще… двоє дивних незнайомців, які так само як і він не розуміють,  де опинилися. Щоправда, їм поталанило ще менше — один так само прикутий до скелі, але за ногу, а інший з металевою маскою на обличчі. Дуже скоро троє чоловіків знайдуть кілька листів, які натякнуть, чому вони тут і як вони можуть звільнитися від дивних кайданів, але в гру вступить людська природа і непоборні сумніви, які можуть поставити хрест на їхньому порятунку. Здається, якийсь божевільний затіяв всю цю вакханалію. Це гра чи просто колективний кошмар? Мало-помалу незнайомці змиряться й розслабляться, щоб розгадати цю загадку. Та час грає проти них, усе чіткіші ставлячи під сумнів їхні життя. У цьому пеклі холод, голод і божевілля будуть їхніми найлютішими ворогами. І якщо вони виживуть, то чи зможуть продовжувати жити далі, знаючи, що накоїли. Франк Тільє знову занурює свого читача у холодний душ своєї творчої уяви…

 

А замикає добірку невелика, але доволі інформативна книжка із серії #PROMe — «Ґаджет-залежність» Алекса Сучжон-Кім Панга. Одним з болючих питань сучасності стало: чи зможемо ми відновити своє реальне життя в епоху, коли цифрова дійсність практично вкрала його у нас за допомогою гаджетів та сотень додатків й соцмереж? Особливо актуальним це питання стало з початком пандемії ковіду. Щодня ми стаємо заручниками емейлів, стрічок новин у Facebook й життєписів друзів у Instagram… у робочих комп’ютерах, у домашніх, а найбільше у власних смартфонах. Щодня разом із цим ми відчуваємо втому, злість, розчарування й все більшу потребу у спілкуванні. Ми стали надто залежними й зануреними у гаджети, які повинні були полегшити наше реальне життя. Натомість, все вийшло з точністю до навпаки. Алекс Сучжон-Кім Панг вчасно помітив цю проблему й провів низку досліджень, які допомогли йому позбутися цієї сучасної залежності. У своїй книзі він ділиться безліччю не тільки спостережень, а й  лайфгаками, як повернутися до нормального життя і відновити емоційний баланс та живі зв’язки. Ця книга не про те,  як викинути свої гаджети, а про те, як навчитись відпочивати без них.

І тоді буде легше взяти життя під свій контроль та не боятися втратити зв’язок зі своїм життям.

Нагадуємо, що ви ми приймаємо картку єПідтримка, на сайті діють знижки на всі книжки, відправка замовлень від 500 грн безкоштовна!

На цій оптимістичній ноті кажемо вам, до зустрічі друзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
70-75%
На 50 найменувань книжок
Діє до 31.08.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями