#ЩоЧитатиВихідними. Історичний дует

Цієї суботи в рубриці #ЩоЧитатиВихідними ми продовжуємо розпочате ще в четвер, а саме — подорожувати сторінками історії. Вмощуйтеся зручніше й розпочнімо нашу пригоду!

Перша книга стане ідеальним рецептом чудового проведення часу. Змішуємо пригоди з історичними подіями, додаємо дрібку містики та трішки детективу. І ось, на вас чекає мандрівка минулим, яка, не відпускаючи ні на секунду, западе в самісіньке сердечко. Все це роман «Малхут» від Остапа Українця.

Головний герой книги — Іґнацій Камінський. Адвокат, кар’єра якого не зовсім вдала. Поки що. Тому він вдається до контрабанди. Трішки. Однак, один випадок змінить геть усе. До його, Ігнація, рук потрапляють кілька старих листів, в яких згадується могутній лицарський орден. Орден Дракона. І його осердям є рідне місто Камінського — Станіслав. Так розпочалася захоплива гонитва довжиною в двадцять довгих і важких років.

Ідея пошуку таємничого підземелля та захованого там орденом великого спадку, ключа, здатного повернути хід історії, повністю заполонили розум нашого героя. Він починає марити цим, нехтуючи, досить часто, своїм часом та сім’єю. Та чи варта гра свічок?

Уміле поєднання пригодницького жанру та історичної складової, неперевершена жива мова, колоритна Галичина, динамічний сюжет та дивовижне переплетіння вигадки з реальністю змусять, затамувавши подих, проживати кожну подію разом з персонажами .

 

Друга книга, від відомої американської науковиці Ненсі Голдстоун, «Чотири королеви», сторінки якої перенесуть вас у ХІІІ століття. Доба Великого Середньовіччя. Епоха розквіту лицарства, населення Європи невпинно зростає, міста розвиваються, з’являється магдебурзьке право, а разом з тим церква продовжує боротися зі світською владою. Інтриги, війни, альянси, змови, хрестові походи і… знову інтриги.

Авторка пише дійсно захоплюючою легкою мовою. Вона охоплює історію багатьох країн і регіонів у єдності династичних зв’язків. Реалістично змальовує кожен характер і, звичайно, розкриває роль жінок у великій політиці. Історичне тло змальовується крізь призму взаємин чотирьох сестер, котрі залишили не менш визначний слід, ніж їхні вінценосні чоловіки.

У центрі дослідження чотири доньки графа Провансу. Чотири королеви чотирьох країн. Маргарита — королева Франції. Найстарша серед сестер. Її рішучість і дух будуть перевірені холодною величчю Палацу Руа в Парижі. Елеонора — королева Англії, високі політичні устремління якої спровокують королівство на громадянську війну. Санчо — королева Німеччини. Покинута дружина найбагатшої людини в Англії, який купив собі корону Німеччини. Беатрис, наймолодша, посіла престол Сицилії. Її прагнення до суверенітету було настільки гострим, що вона ризикувала своїм життям, щоб отримати своє місце за королівським столом.

Влада така річ, яку важко здобути і ще важче втримати. То як же це, бути королевою тодішньої Європи? Яким чином зіткнення особистих та політичних інтересів того періоду визначили розвиток подій на кілька наступних століть? Дізнаєтеся в книзі!

Не забувайте про акційні ціни, подарунки і можливість розрахуватися карткою єПідримка!

Зустрінемось у четвер!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
-10%
На весь асортимент
Діє до 31.07.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями