Несподівані дива. ТОП-5

Пізно світає, рано темніє… Такі зимові «розклади» трохи псують настрій. Але не сьогодні, тому що на допомогу квапиться наша свіженька добірка «Несподівані дива», яка витягне вас і ваш настрій на потрібний рівень.

Давайте придивимось ближче:

Відриває добірку веселий мелодраматичний роман Кевіна Квана «Шалено багаті азійці». Нік — молодий професор історії в Нью-Йоркському університеті. На перший погляд, він звичайний хлопець, який приїхав у Америку вчитися і залишився там, закохавшись у країну і… дівчину. Рейчел Чу, донька емігрантів, колега Ніка й професор економіки. Між ними зародились почуття, які розвиваються доволі динамічно й солодко. Та напередодні їхньої запланованої відпустки Ніку приходить запрошення на весілля кузена у Сінгапурі. Відмовитись він не може ні від першого, ні від другого варіанту, тому вирішує їх об’єднати. Незабаром, коли вони опиняться у далекій східній країні, все перевернеться з ніг на голову. Рейчел доведеться не просто познайомитись з родиною коханого, а й пройти певне випробування на міцність, адже вони — одні з найбагатших родин Азії. А це тягне за собою не тільки відповідальність, а й зверхність і підлість. Як з цим дасть ради молода пара? А от і дізнаєтесь у бестселері Кевіна Квана.

 

Другу сходинку посів більш драматичний, але не менш світлий і прекрасний роман «Усе від А до Я» Деббі Джонсон. В центрі сюжету дві сестри — Поппі та Роуз. Дві дорослі жінки, які живуть своїм життям і намагаються не згадувати одна про одну через давні юнацькі образи. І от через роки, відразу після смерті їхньої матері, вони знову змушені зустрітися, щоб вирішити питання спадку. Але все не так просто — щоб отримати його, сестрам доведеться пройти квест, який їхня мама вигадала у останні тижні свого життя, з надією, що це примирить їхні давні розбіжності. Літера за літерою Поппі й Роуз дізнаються багато цікавих фактів, про які раніше мама їм не розповідала, згадують спільне дитинство та юність, безліч сумних і веселих моментів життя. І якщо вже це не зможе їх помирити, то одному Богу відомо, що зможе. «Усе від А до Я» — тремкий і водночас дуже життєствердний роман,  незважаючи на його сумний початок.

А на третьому місці опинилась наша новинка — роман «Паризькі години» британського письменника Алекса Джорджа. Книга переносить нас у Париж, а саме в один з осінніх днів так званих «буремних 20-их». У 1927 році багато чого змінилося, одні імена тільки з’являлись на зірковому небосхилі митців, інші згасали й ставали історією. Четверо головних героїв цього дня, опиняються у складних ситуаціях, які стали наслідками їх недавніх помилок. Кожен з них намагається виправити ці помилки і отримати спокій та умиротворення, а подекуди навіть покаяння. Драматична історія чотирьох незнайомців тісно вплітається у вакханалію й феєричні настрої того часу, попутно даючи нам змогу побачити легендарних Ернеста Гемінґвея, Гертруду Стайн, та інших зірок того часу. «Паризькі години» воістину захопливі.

 

Четвертим у добірці став роман канадсько-американської романісти Сари Груен «Води слонам». Цей роман переносить нас у Америку часів Великої депресії. Головний герой Джейкоб, син емігрантів, одного дня втрачає усе — батьків, дім, а на додачу ще й змогу закінчити навчання на ветеринара. Шокований хлопець  того ж дня вирішує почати все з нуля й відправляється в неусвідомлену подорож, практично не взявши з собою ніяких речей. Та доля відразу ж підкидує йому шанс не померти з голоду — хлопець натрапляє на цирковий потяг одного з легендарних на той час мандрівних цирків «Братів Бензіні». З цього моменту життя Джейкоба більше не належить йому, тепер він підкоряється правилам і наказам їхнього безумного завідувача Авґуста. І це могло б продовжуватись дуже довго, якби Джейкоб не закохався у його дружину. Перед нами розгортається динамічна любовна драма на тлі жорсткості того часу й циркової романтики. Що чекає на Джейкоба далі? Чи зустріне він старість? І що зможе згадати, якщо так? Відповіді у романі «Води слонам».

А закриває добірку роман-сіквел вже культової історії кохання «Самотність у Мережі» — «Зміщення спектра» Януша Леона Вишневського. Після відомих нам подій між ученим Якубом та його безіменним коханням з Польщі минуло практично 20 років. Кожен зажив своїм життям. Агнєшка, народивши сина наприкінці попереднього роману, дає дитині ім’я Якуб. Минули роки і молодий красень, навчаючись на факультеті інформатики в університеті, проявляє неабиякі здібності. Це заводить його у цікаві життєві ситуації, в одній з яких він знайомиться з молодою архітекторкою Надею. Між ними спалахує пристрасть, яка згодом переросте у неймовірне кохання. Але і воно буде змушене пройти перевірку на міцність. Надя випадково, читаючи роман одного відомого польського письменника, починає помічає шалену схожість між головною героїнею і матір’ю Якуба. За сюжетом це матиме колосальні наслідки, фіналом яких стане правда про те, хто насправді є батьком хлопця…

 

І на цій інтригуючій ноті кажемо вам до зустрічі, ще у цьому році у наступній добірці!

Не забувайте про наші знижки! Замовляйте — ми приймаємо картку єПідтримка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Розповімо про нові книги, свіжих вибірках і головних літературних подіях
Loading

Мова видання:

Розділи:

Серії:

Отримай знижку
X
70-75%
На 50 найменувань книжок
Діє до 31.08.2022
Не сумується з іншими акцiйними пропозицiями