#КнижковийГороскоп

Овен

«Ваші думки впливають на самопочуття і поведінку. Звичка думати про себе зневажливо може призвести до невпевненості в собі й зниження самооцінки, проте з подібними думками можна й треба боротися.»

Тілець

«Життя може підкинути неприємний сюрприз, але це не повинно збивати вас зі шляху. Коли ви навчитеся комфортно почуватися в некомфортних умовах, у вас з’явиться впевненість у тому, що ви в змозі здолати будь-які перешкоди на шляху до перемоги».

Близнюки

«Потіште себе улюбленими стравами, подивіться фільм або серіал, що сподобався, почитайте книжку, яку давно відкладали, й, головне, забудьте про весь світ. Можливо, вам схочеться поніжитися, попаривши ноги або занурившись у ванну. Швидше за все, ви відчуєте себе набагато краще, коли дасте, так би мовити, своїм батарейкам можливість підзарядитися».

Рак

«У багатьох з нас є звичка триматися за негативний досвід, почуття провини, нещастя і поганих друзів. Час укласти договір із самим собою. Нехай весь цей негатив іде геть, щоб ви змогли рухатися вперед до більш щасливого, світлого майбутнього».

 

Лев

«Звичайна річ: прийти додому після роботи і сісти перед телевізором (і байдуже, є там що дивитися чи ні) або вийти в Інтернет і застрягти в соціальних медіа. Не встигнете і оком змигнути, як згаєте безліч часу і вечір закінчиться. Змініть. усталену. Звичку і замість того, щоб узяти пульт, планшет або смартфон, займіться улюбленою справою, запросіть друзів або сходіть на побачення».

Діва.

«Спробуйте поплавати у відкритій водоймі, наприклад в озері або морі, щоб бути ближче до природи під час занять спортом. Занурення в холодну воду допоможе позбутися деяких болів, звільнитися від депресії і тривоги, а також стимулюватиме імунну систему. Від такого плавання підвищується рівень ендорфінів, що змусить вас відчути себе впевненим, щасливим і підготовленим до будь-яких викликів, які може кинути життя».

Терези

«Відмінний спосіб уникнути стресу, якщо ви раптом опинилися в епіцентрі подій,— зробити глибокий вдих і уявити коріння, що росте з ваших ніг у землю. Стійте міцно, як велетенське дерево, й дозвольте шквалу стихнути».

Скорпіон

«Постійна тривога й очікування неприємностей — найгірший сценарій з можливих, поверніться в сьогодення. Нагадайте собі, що ви не провидець! Зосередьтеся на фактах, а не на тому, «що станеться, якщо…»» .

Стрілець

«Замість того щоб намагатися встигнути зробити якомога більше, спробуйте планувати менше, але працювати розмірено, усвідомлено і з більшою концентрацією. Отримуйте задоволення від будь-якого заняття, незалежно від того, готуєте ви вечерю або спілкуєтеся з другом».

Козеріг

«Існує багато місць, де хмарно й дощовито майже весь час, але навіть там сонце все ж таки виходить, і дуже важливо цим скористатися».

Водолій

«Коли ваш колега чимось стурбований чи засмучений, ви можете підсвідомо усотати його негатив. Щоб уникнути цього, коли колега розповідає про робочі чи персональні проблеми, спробуйте сказати щось позитивне чи дати пораду».

Риби

«Якщо робочі проблеми пригнічують вас у неробочий час, намагайтеся залишити негативні думки стосовно роботи на робочому місці, не виносячи їх з офісу. Якщо вам дуже складно переключитися ввечері, заплануйте щось, що напевне допоможе абстрагуватися від роботи: зустріч з друзями, похід у кіно або будь-які вечірні курси, які обов’язково доведеться відвідувати».

Опубліковано у Без рубрики.