IMG_0129

Дівчина у потягу

“Дівчина у потягу” –  психологічний трилер Поли Гоукінз, який миттєво здобув шалену популярність серед читачів усього світу. Лише за ПЕРШИЙ місяць було продано понад ОДИН МІЛЬЙОН примірників, а через рік шанувальники цієї книги та просто кінолюбителі отримали змогу переглянути екранізацію твору.

На жаль, я дізналась про цю книгу лише цього року і жалію лише про те, що не прочитала її швидше (дякую, що знайшлись ті, хто звернув мою увагу на цей твір і порадили прочитати). Я не прихильниця трилерів та детективів, але цей захоплює з першої сторінки.

Це історія про жінку, яку в останній період її життя спіткають одні невдачі та розчарування: вона не може мати дітей, чоловік її покинув заради вагітної коханки (тепер дружини і вони виховують маленьку донечку), у неї депресія і алкогольна залежність, вона не може згадати моменти, коли вона п’яна (колишній чоловік каже, що вона робила у ці моменти жахливі неадекватні речі). Життя її котиться вниз і лише потяг на роботу до Лондона викликає відчуття спокію та захисту. Під час своїх щоденних поїздок вона дивиться на ті самі пейзажі, бачить ті самі будинки, тих самих людей у цих будинках і розважає себе вигаданими у своїй голові історіями них. І саме її спостережливість та жахливий фатум вплутали її в історію зникнення жінки у містечку, де колись вона була заміжньою та щасливою.

Буду чесною, зазвичай я легко вгадую кінець історії, але у цій я підозрювала навіть мертвих, але не ту людину, яка виявилась вбивцею. Дякую за це авторові та її таланту тримати інтригу до останньої сторінки і таланту створювати сюжетну лінію так, що в кінці хочеться сказати: “Це ж було так просто та зрозуміло!!! Чому ж я зразу про це не подумала?”

Хоча майже всі події відбуваються літом, але настрій книги є, на мою думку, більше осіннім. Напруга у сюжеті та дощ, який був частим фоном подій, не дозволяє подумати про тепле літечко та гаряче сонце. Лише про осінні дощі та холод, внутрішній та зовнішній.

Книга легко читається і хочеться занутиться у неї повністю, тому всім фанатам трилерів, детективів та простим шанувальникам книг раджу прочитати “Дівчину у потягу”. Запевняю, що вона не залишитьсь Вас байдужими!

17. Книга, яку тобі рекомендували друзі – #ФабулаКнигоманія2017_17

#ФабулаКнигоманія2017
#ФабулаКнигоманія2017_17

 

IMG_0129

 

Posted in Без рубрики and tagged , .